Рональд АРАУХО: «В матчі з ПСЖ все було в наших руках»

Захисник «Барселони» – про виліт із Ліги чемпіонів

842
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Рональд Араухо

Захисник «Барселони» Рональд Араухо прокоментував поразку 1:4 від «ПСЖ» у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів, де він був вилучений на 29-й хвилині:

«Виліт з Ліги чемпіонів засмутив мене, як і всіх інших, усе було в наших руках. Цей епізод був випадковим, 50 на 50. Якби суддя не свиснув, то нічого б не трапилося, а в разі свистка мене мали вилучити, але мені сумно.

Я вважаю за краще тримати свої думки при собі. У мене є принципи і цінності, які, я думаю, слід всім поважати.

Ми знаємо, що в неділю на нас чекає важливий матч-реванш із нашим головним суперником, у нас є шанси в Ла Лізі. У них буде кілька днів, щоб відпочити. У нас є можливість, і ми повинні боротися до кінця. Ми маємо намір перемагати і набирати очки, це єдиний турнір, який у нас залишився».

Олег Дідух Джерело: Sport.es
(7)

Феєрія новачка. Шахтар у Києві ефектно розібрався з Чорноморцем
Футбол | 01 травня 2024, 15:01 25

Марлон Гомес оформив одразу три голи в першому матчі в стартовому складі за донецький клуб