Валерій ІВАЩЕНКО: «З Олександрією вийшла валідольною гра»
Тренер «Оболоні» прокоментував матч з чотирма голами
![Валерій ІВАЩЕНКО: «З Олександрією вийшла валідольною гра»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/195/orig_679170.jpg)
В перенесеному поєдинку 15–го туру чемпіонату УПЛ «Оболонь» в гостях розійшлася миром з «Олександрією» – 2:2.
Головний тренер киян Валерій Іващенко в розмові з кореспондентом Sport.ua розповів, чи задоволений він нічийним підсумком.
– Без перебільшення, готовий сценарій для Голлівуда, три пенальті й така драматична розв'язка. Справжні американські гірки. Не знаю, як для вболівальників, а для тренерів це була, як кажуть, валідольна гра.
– «Олександрія» нинішнього взірця це команда, яка любить контролювати м'яч. В першому таймі «пивовари» не завжди діяли компактно, не відзначалися чітким відбором, аби не дозволяти господарям комбінувати.
– Це все психологія. Якби ми перебували в зоні комфортності, а не вильоту, то, переконаний, не було б стільки індивідуальних і командних помилок. Адже на тренуваннях хлопці доводять, що можуть грати значно краще. А в календарних поєдинках тягар боязні програти часто бере гору. Добре, що сьогодні вдалося піти на перерву не пропустивши, хоча в «містян» було кілька вигідних моментів. Спасибі й нашому воротарю Назарію Федорівському, який парирував пенальті, зробивши собі чудовий подарунок, адже в нього сьогодні – день народження.
– На що ви налаштовували підопічних в перерві?
– Просив не діяти з оглядкою на тили, а завдяки настирливості відсунути гру від своїх володінь,змушувати високим пресингом господарів помилятися. До хлопців вдалося достукатися. Склалось враження, що олександрійці не були готові до зміни настрою в гостей. Ми вже ні в чому не поступалися їм,а після реалізованого на 80 хвилині пенальті навіть вийшли вперед.
– До речі, в звітному поєдинку було призначені відразу три пенальті. Всі справедливі?
– У мене претензій до арбітра немає.
– Коли, здавалося, що саме гості здобудуть такі бажані три очки, господарям під завісу вдалося добитися зламу.
– Ми самі винні. Знову, як кажуть, наступили на ті ж граблі. Аби зберегти переможний рахунок надто близько відходили до своїх воріт, бракувало надійної підстраховки на флангах, звідки олександрійці робили небезпечні передачі. Вважаю, що господарі своєю заточеністю на атаку заслуговують на похвалу й забиті голи.
– Якщо відверто, коли в компенсований час рахунок став – 2:1 на користь «містян»,то сподівалися, що пощастить врятуватися?
– Можливо, рівень майстерності підопічних ще бажає кращого, але чого в хлопців не відбереш, так це бійцівського характеру. І за спалах активності на останніх хвилинах «Оболонь» була винагороджена голом Ігоря Краснопіра.
– І все ж, на чию користь сьогоднішня нічия?
– Якщо взяти до уваги, коли ми забили свій другий гол, то, звісно, більше задоволені здобутим очком повинні бути гості.
Раніше наставник «Олександрії» Руслан Ротань висловився про матч з «Оболонню».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Україна U-23 – Аргентина U-23. Прогноз і анонс на матч Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696232.jpg)
![Україна U-23 – Аргентина U-23. Прогноз і анонс на матч Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696232.jpg)
Підопічним Руслана Ротаня можна і не прагнути до перемоги, але це загрожує вильотом
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696241.jpg)
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696241.jpg)
Даяна поступилася Камілі Осоріо в 1/16 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![Джошуа розкритикував Ф'юрі за образи в бік Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696352.jpg)
![Усик відреагував на поразку Ловчинського нокаутом на старті Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696284.jpg)
![Усик відреагував на поразку Ловчинського нокаутом на старті Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696284.jpg)
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696234.jpg)
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696234.jpg)