Запасні: Вірджинія, Воррінгтон, Данжума, Шерміті.

Стадіон: «Стемфорд Бридж» (Лондон, Англія).

16 квітня о 0:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

15 квітня о 23:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через сім хвилин.

15 квітня о 23:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Паттерсона замінили через травму на Годфрі.

90’

ГГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Потужний удар із лівого флангу штрафного в дальній від Чілвелла парирував Пікфорд, але відскок на протилежному боці поля добив Гілкріст.

15 квітня о 23:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Вашингтон дограватиме замість Джексона.

15 квітня о 23:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Гілкріста випустили замість Гюсто.

15 квітня о 23:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

І якби хоч трохи палали очі в команди Дайча... Усе розвалилось.

15 квітня о 23:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Звичайне володіння м'ячем від Челсі на власній половині.

15 квітня о 23:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Казадеї вийшов замість Палмера.

15 квітня о 23:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Мудрика замінили на Чілвелла.

15 квітня о 23:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Миколенко здалеку з лівого флангу пробив у захисника, після чого м'яч полетів на протилежний кутовий.

15 квітня о 23:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

МОМЕНТ! Удар низом від Мудрика слабенько полетів до рук Пікфорда на завершення передачі Джексона до лівого флангу штрафного.

15 квітня о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Чуквуемека вийшов замість Мадуеке.

15 квітня о 23:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Щось ентузіазму в гравців стало різко менше.

15 квітня о 23:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Небезпечна гра від Кіна на чужій половині проти Джексона.

15 квітня о 23:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Удар від Палмера з пенальті в правий нижній кут.

15 квітня о 23:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

У пенальті Челсі занадто багато батьків...

15 квітня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

ПЕНАЛЬТІ! Тарковські на лівому фланзі штрафного поставив шлагбаум проти Мадуеке.

15 квітня о 23:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

МОМЕНТ! Простріл Гюсто з правого флангу на ближній Пікфорд примудрився зрізати в Паттерсона, від якого м'яч пролетів повз стійку.

15 квітня о 23:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Брентвейта з травмою замінили на Кіна.

15 квітня о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Мудрик вирізав передачу до лівого флангу штрафного, де Палмер бив у один дотик, але поцілив у Пікфорда.

15 квітня о 23:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Тарковські попереджений за фол проти Джексона на правому фланзі атаки.

50’

М'яч політав над штрафним Челсі, але без наслідків.

15 квітня о 23:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Контроль м'яча від Евертона на старті тайму.

15 квітня о 23:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Фол від Янга перед чужим штрафним.

46’

Замість Гарнера вийшов Гаррісон.

15 квітня о 23:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Гомеша випустили замість Онана.

15 квітня о 23:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Коулмана замінили на Паттерсона.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

15 квітня о 22:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

15 квітня о 22:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Першу спробу подати з правого флангу від Янга блокував Кукурелья, а другу на кутовий перевів Чалоба.

15 квітня о 22:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, п'ять хвилин.

15 квітня о 22:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кукурелья отримав закидання до лівого флангу від Палмера, після чого подав до штрафного, де Джексон зупинив, і пробив під ближню стійку.

15 квітня о 22:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Точно у Петровича поцілив Бету ударом із відскоку в центрі штрафного.

15 квітня о 22:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

МОМЕНТ! Чалоба небеспечно перевів повз дальню стійку простріл Тарковські зльоту з лівого флангу штрафного.

15 квітня о 22:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Мудрика попередили за фол проти Коулмана, якому він подарував м'яч на лівому фланзі оборони.

15 квітня о 22:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Джексон обійшов Брантвейта перед штрафним, а коли зайшов усередину, то просто впав.

15 квітня о 22:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Повз ближню стійку запустив дальній постріл із правого флангу Кайседо.

15 квітня о 22:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Янг дав по ногам Галлагеру поблизу до центрального кола.

15 квітня о 22:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

ОФСАЙД! Янг із правого флангу подав до центру штрафного на голову Бету, а той із офсайду перевів м'яч у дальній кут.

15 квітня о 22:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Трохи заїхав по обличчю Онана Мудрик, коли вибігав у зоні перед власним штрафним.

15 квітня о 22:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Команда Дайча побігла вперед ще раз, але дуже швидко ця акція завершилась.

15 квітня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Пікфорд просто віддав м'яч Палмеру за межами власного штрафного, а той запустив парашут.

15 квітня о 22:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Гарнер підкотився ззаду під Палмера в центрі поля.

15 квітня о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Кайседо перехопив м'яч у центрі поля, швидко відіграв на Джексона, а той із підходу до штрафного пробив повз праву стійку.

15 квітня о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Палмер невдало віддав зворотний пас до штрафного на Гюсто, який запросив у нього стінку під час зміщення з правого флангу.

15 квітня о 22:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Відповідає Евертон атаками, але перебіг подій уже не на його користь.

15 квітня о 22:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Мудрик простріл із лівого флангу штрафного з передачі Кайседо, після чого Джексон не переграв Пікфорда, але Палмер був поруч із добиванням головою.

15 квітня о 22:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Коулман збив Кайседо на правому фланзі оборони.

15’

МОМЕНТ! Джексон на лівому фланзі штрафного робив простріл під порожні для Палмера, але м'яч пішов тому в спину.

15 квітня о 22:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

ГГГГГГГГГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Палмер перед штрафним п'ятою зіграв на Джексона, той повернув, а партнер поклав у лівий кут дальній удар!

15 квітня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

МОМЕНТ! Коулман із правого флангу штрафного прострілив до воротарського, де Бету примудрився в підкаті пробити над воротами.

15 квітня о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Гюсто віддав пас назад за лицьову на власну половину. Пресинг таки працює.

8’

На Дукуре закинули м'яч у офсайд на лівий фланг штрафного.

15 квітня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Команда Дайча явно більше заряджена на старті.

15 квітня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Мадуеке блокував на кутовий простріл із правого флангу штрафного від Мадуеке.

15 квітня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Захист Челсі впорався із скиданням головою від Тарковські з лівого флангу штрафного.

15 квітня о 22:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Челсі дрібним фолом намагається зупинити суперників.

15 квітня о 22:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Лондонці полетіли атакувати.

15 квітня о 22:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

15 квітня о 21:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 15-го квітня, відбудеться поєдинок 33-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться лондонський «Челсі» і «Евертон». Матч пройде в Лондоні (Англія), на полі стадіону «Стемфорд Бридж», початок о 22:00.

Українське протистояння в АПЛ під завісу вечора понеділка. Михайло Мудрик і Віталій Миколенко – у стартових складах по обидва боки великого «синього» дербі. І нехай між командами немає прямого конфлікту в боротьбі за місця в турнірній таблиці, але у кожної з них є свої невирішені завдання.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Челсі» – «Евертон».