НХЛ. Перемога Кароліни і боротьба за Кубок президента, камбек Вегаса

У Лізі залишилося провести три ігрові дні до плей-оф

1475
0

Кароліна у матчі регулярного сезону НХЛ обіграла Чикаго з рахунком 4:2 та продовжила боротьбу за лідерство у Столичному дивізіоні та загальній таблиці Ліги.

Урагани відстають від Рейнджерів Нью-Йорка на один пункт за матч до кінця. За Кубок президента ведуть боротьбу Рейнджерс (112 очок), Кароліна та Даллас (по 111). Є шанси у Бостона, який має 109 очок і дві зустрічі.

Колорадо у напруженому матчі поступилося Вегасу з рахунком 3:4, хоча під час зустрічі Лавини вигравали 3:0. Лицарі зуміли закинути три шайби у третьому періоді та виграли в овертаймі. Команда вже вийшла у плей-оф, але продовжує боротьбу з Лос-Анджелесом за третє місце Тихоокеанського дивізіону.

У Колорадо в кінці регулярки явний спад у формі: лише три перемоги в останніх десяти зустрічах. Лавини у першому раунді плей-оф зіграють з Вінніпегом.