Унаї ЕМЕРІ: «У другому таймі ми діяли краще та нав'язали свою гру»
Наставник «Астон Вілли» похвалив свою команду
![Унаї ЕМЕРІ: «У другому таймі ми діяли краще та нав'язали свою гру»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/192/orig_678559.jpg)
Головний тренер «Астон Вілли» Унаї Емері прокоментував перемогу своїх гравців над «Арсеналом» (2:0).
«Перед грою ми були дуже вмотивовані. Матч був дуже важким, і ми мали бути добре організовані в обороні. Ми хотіли бути сильними та зосереджено грати в обороні, як у першому таймі. Ми намагалися провести стабільно усі 90 хвилин та дочекатися моменту, щоб взяти гру під контроль.
У першому таймі було важче, але ми намагалися домінувати з м'ячем. Ми робили це менше, ніж у другому таймі. Після перерви ми чудово боролися. Ми не були стабільними в кожному матчі, як мені хотілося б. Але сьогодні ми були чудові.
Сьогоднішня гра була зразковою насамперед в обороні. Ми намагалися діяти компактно. Це була більш-менш перша ідея, яка спала нам на думку. Спочатку це було схоже на спробу виграти час із м'ячем. У другому таймі ми діяли краще та нав'язали свою гру», – сказав іспанський фахівець.
АПЛ. 33-й тур, 14 квітня
Арсенал – Астон Вілла – 0:2
Голи: Леон Бейлі, 84, Оллі Уоткінс, 87
Відео голів та огляд матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696010.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696010.jpg)
Сербські фанати важко пережили побиття їхньої команди в Любліні
![ОІ-2024. Футболістки Японії шокували Бразилію, Австралія забила 6 голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696139.jpg)
![ОІ-2024. Футболістки Японії шокували Бразилію, Австралія забила 6 голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696139.jpg)
Збірна Японії вирвала перемогу у компенсований час
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695984.jpg)
![БЕЛОМОІНА: «Як у страшному сні. Сталося те, чого найбільше боялася»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696109.jpg)
![БЕЛОМОІНА: «Як у страшному сні. Сталося те, чого найбільше боялася»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696109.jpg)