Пилип БУДКІВСЬКИЙ: «Є потреба у захисній масці»
Гравець «Полісся» розповів про відновлення після важкої травми
![Пилип БУДКІВСЬКИЙ: «Є потреба у захисній масці»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/192/orig_678464.jpg)
Після складної травми в області обличчя, яку отримав нападник житомирського «Полісся» Пилип Будківський минулого понеділка у виїзному поєдинку 23-го туру УПЛ з «Минаєм», він відновлюється вдома у Києві. Про це гравець розповів Sport.ua.
«Зараз є хоча би час приділити увагу дітям, а то мене вдома майже немає, - каже Будківський. - Стан після травми трохи вже кращий, хоча больові відчуття ще бувають. Коли позіхаєш або пчихаєш, то у пошкоджених місцях хрустить. Все ж таки чотири переломи – під оком, під носом, тріщина у щелепі. Та й зуби ще не відходять. Але нічого, тримаємось».
Як часто буває у футболі, після подібних травм воротарі та польові гравці використовують захисні маски, які виготовляються індивідуально, за спецзамовленнями. Такий намір має і Пилип Будківський.
«Так, потреба у захисній масці є. Знаєте, хочеться хоча б попервах певний час підстрахуватися. Адже у стики треба йти, а у підсвідомості це ще буде триматись. Тим більше, лікар застерігає, що не можна отримувати повторну травму».
Нагадаємо, що на 72-й хвилині поєдинку «Минай» – «Полісся» у боротьбі біля воріт закарпатців нападник у високому стрибку, намагаючись завдати удару по м’ячу, зіткнувся головами з гравцем команди господарів Дмитром Піддубним. До скривавленого Будківського, який на відміну від закарпатця постраждав досить серйозно, підбігли представники медичного штабу «Полісся», які довго надавали йому першу допомогу.
Врешті решт ескулапи житомирців вивели травмованого гравця за межі поля і передали лікарям швидкої допомоги, яка відвезла його до ужгородської лікарні. Вже потім футболіст приєднався до команди, разом з якою ввечері вирушив потягом «Ужгород – Київ» додому.
Нагадаємо, в неділю, 14 квітня, відбудеться матч 24 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть житомирське «Полісся» та ковалівський «Колос».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696244.jpg)
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696244.jpg)
Поєдинок відбудеться 31 липня
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696234.jpg)
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696234.jpg)
Найбільше визнання отримав Ерлінг Холанд
![Україна U-23 – Аргентина U-23. Прогноз і анонс на матч Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696232.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Яремчук перейшов у клуб, який виграв єврокубок у минулому сезоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696366.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Яремчук перейшов у клуб, який виграв єврокубок у минулому сезоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696366.jpg)