«Зоря»: Сапутін Батагов, Джордан, Бутко, Вантух Башич, Яцик (Мишньов, 87), Чурко (Дришлюк, 81) Кирюханцев (Жуніор Рейс, 73), Антюх (Бугай, 87) Горбач (Ндур, 73).

Запасні: Турбаєвський, Мацапура, В.Волошин, Мічін, Жан Клод, Слесар, Хахльов.

«Чорноморець»: Варакута Путря (Голуб, 90+1), Гучек, Салюк, Єрмаков Альваренга, Васильєв, Кузик (Зе Гомеш, 80) Штогрін, Бадібанга Авагімян (Присяжнюк, 80).

Запасні: Білик, Вічний, Огіря, Ієде, Шаповал, Шпорн, Ситников, Арсіч.

Стадіон: «Лівий берег» (Київська область).

14 квітня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

14 квітня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

МОМЕНТ!

Жуниор Рейс на швидкості обіграв опонента, увійшов до штрафного майданчика та пробив - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

14 квітня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Голуб вийшов замість Путрі у складі Чорноморця.

14 квітня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано три хвилини

14 квітня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Антюх і Яцик залишили поле. Замість них вийшли Михньов і Бугай.

87’

Васильєв виконав штрафний удар - м'яч пролетів набагато вище воріт.

14 квітня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Жуніор Рейс збив Шторгіна поблизу штрафного майданчика.

14 квітня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Штогрін з лівого флангу змістився в центр та завдав удару з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

14 квітня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Антюх побив з меж штрафного майданчика, гравець Чорноморця заблокував.

14 квітня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Заміна у складі Зорі. Дришлюк гратиме замість Чурка.

14 квітня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Подвійна заміна від Григорчука. Замість Кузика та Авагімяна на поле вийшли Зе Гомеш і Присяжнюк.

14 квітня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Бадібанга завдав удару з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

14 квітня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Яцик зі штрафного удару з лівого флангу несподівано пробив по воротах. М'яч пролетів над поперечиною.

14 квітня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Заміни у складі Зорі. Замість Кирюханцева гратиме Жуніор Рейс, замість Горбача - Ндур.

14 квітня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Бадібанга навісив з правого флангу, гравець Зорі вибив м'яч на кутовий.

14 квітня о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

МОМЕНТ!

Яцик протягнув м'яч лівим флангом та віддав пас на Антюха. Він з лінії воротарського майданчика пробив в напрямку дальньої стійки, Горбач зовсім трохи не встигнув, щоб переправити м'яч у ворота.

14 квітня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

МОМЕНТ!

Яцик на правому фланзі поблизу кутового прапорця обіграв опонента, увійшов до штрафного майданчика та прострілив. Горбач у падінні завдав удару з близької відстані - м'яч пролетів над поперечиною.

14 квітня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Горбач прорвався до штрафного майданчика, але Гучек і Салюк завадили йому пробити по воротах.

14 квітня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Єрмаков після передачі від Кузика не зміг прийняти м'яч у штрафному майданчику.

14 квітня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Альваренга пробив з дальньої дистанції - повз ворота.

14 квітня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Зоря провела контратаку. У завершальній стадії Горбач пробив з лінії штрафного майданчика, м'яч пролетів над поперечиною.

14 квітня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Альваренга навісив на ближню стійку, Батагов вибив м'яч.

14 квітня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Гравці Чорноморця більше контролюють м'яч. Але відбувається це в центрі поля.

14 квітня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Небезпечно!

Антюх у штрафному майданчику обіграв опонента та пробив у ближній кут, Варакута у падінні перевів м'яч на кутовий.

14 квітня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Сапутін вийшов за межі штрафного майданчика та вибив м'яч, до якого намагався встигнути Кузик.

14 квітня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Замін у перерві не відбулося.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

14 квітня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

14 квітня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Антюх прострілив на дальню стійку, Кирюханцев не встигнув на передачу.

14 квітня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Штогрін на швидкості рухався лівим флангом, Джордан класно зіграв у відборі перед лінією штрафного майданчика.

14 квітня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

МОМЕНТ!

Горбач п'ятою виконав класний пас на хід Яцику. Той увійшов у штрафний майданчик та пробив приблизно з 10 метрів - Варакута врятував Чорноморець.

14 квітня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Кирюханцев завдав удару з-за меж штрафного майданчика. Варакута перевів м'яч на кутовий.

14 квітня о 16:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Штогрін пробив з відстані близько 20 метрів, Сапутін не зміг зафіксувати м'яч в руках. Поруч не було нікого з гравців Чорноморця, щоб зіграти на добиванні.

14 квітня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Кирюханцев пробив з правого кута штрафного майданчика, м'яч зачепив гравця Чорноморця та пролетів поруч з дальньою стійкою воріт.

14 квітня о 15:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Ще один кутовий виконав Авагімян. Цього разу після його навісу Єрмаков завдав удару по воротах. М'яч пролетів повз дальню стійку.

14 квітня о 15:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Штогрін закинув м'яч у штрафний майданчик на Авагімяна, захисники Зорі не дозволили йому прийняти футбольний снаряд.

14 квітня о 15:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Єрмаков навісив на дальній кут воротарського майданчика, Сапутін рукою вибив м'яч.

14 квітня о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Два кутових поспіль виконав Авагімян. В обох випадках верхову боротьбу виграли футболісти Зорі.

14 квітня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Кирюханцев навісив, Антюх виграв верхову боротьбу на лівому куті воротарського майданчика. Після його удару м'яч пролетів повз ворота.

14 квітня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Ще один удар в площину воріт. Батагов пробив приблизно з 25 метрів, Варакута забрав м'яч до рук.

14’

Антюх пробив з-за меж штрафного майданчика, Варакута відбив м'яч, хоча він і летів повз ворота.

14 квітня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

ГОООООООООООООООООООООЛ!

Бутко з правого флангу навісив у штрафний майданчик, Горбач пробив головою, м'яч влетів у правий від голкіпера кут воріт! Салюк помилився з вибором позиції, та не зміг перехопити передачу.

14 квітня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Перший кутовий у матчі виконала Зоря. Яцик навісив, Горбач виграв верхову боротьбу та намагався поцілити у дальній кут. М'яч пролетів повз ворота.

14 квітня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Авагімян увійшов до штрафного майданчика лівіше від центра та одразу пробив - Сапутін спокійно забрав м'яч до рук.

14 квітня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Кирюханцев виконав навісну передачу з правого флангу, Антюх намагався пробити головою, але не зміг.

14 квітня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Захисник Чорноморця перервав простріл у штрафний майданчик.

14 квітня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

14 квітня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди вже на полі. Лунає державний гімн України.

14 квітня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

13 квітня о 23:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 14 квітня, «Зоря» та «Чорноморець» зустрінуться у матчі 24-го туру Української Прем'єр-ліги. Команди зіграють на стадіоні «Лівий берег» у Київській області. Початок поєдинку призначено на 15:30.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У попередньому турі «Зоря» зіграла внічию з «Дніпром-1» – 2:2. «Чорноморець» з рахунком 3:2 здолав ФК «Олександрія». Перед особистим протистоянням «Зоря» посідала 12 місце в турнірній таблиці, маючи в активі 23 залікові бали. «Чорноморець» 29 очками йшов восьмим.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» – «Чорноморець».