Три перерви, вилучення і гол після перевірки. Динамо здолало Олександрію
Команди створили чимало небезпечних моментів
![Три перерви, вилучення і гол після перевірки. Динамо здолало Олександрію](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/191/orig_678342.jpg)
У суботу, 13 квітня, відбувся матч 24-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зустрілися ФК «Олександрія» та київське «Динамо».
До початку 24-го туру «Олександрія» посідала 11 місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 24 очки після 22 поєдинків. «Динамо» перебувало на третій позиції. Кияни у 21 матчі набрали 45 залікових балів. У попередньому турі обидві команди втратили очки. «Динамо» на своєму полі несподівано зіграло внічию з черкаським ЛНЗ – 1:1. «Олександрія» в Одесі поступилася «Чорноморцю» з рахунком 2:3. Тож головні тренери Руслан Ротань і Олександр Шовковський сьогодні прагнули реабілітуватися.
Команди дуже активно розпочали матч. Одразу після стартового розіграшу м’яча з центра поля динамівці провели атаку. Голкіпер Шевченко зіграв на виході та забрав м'яч до рук. В атаці у відповідь Мартинюк з лівого флангу виконав гострий простріл у штрафний майданчик, де Кулакову трохи не вистачило, щоб дотягнутися до м'яча та переправити його у ворота. На 10-й хвилині Шевченко помилився під час передачі, динамівці перехопили м'яч на чужій половині поля. Шапаренко віддав пас праворуч, Волошин пробив з меж штрафного майданчика, голкіпер корпусом заблокував удар.
У середині першого тайму гостру атаку провели господарі. Калітвінцев віддав класну передачу в глибину на Кулакова, який прийняв м'яч на лівому куті штрафного майданчика. Нападник відпасував на Ковальця, який набігав по центру. Кирило увійшов до штрафного майданчика, у боротьбі з захисником намагався пробити по воротах, але впав. Арбітр розцінив такі дії як симуляцію та покарав Ковальця жовтою карткою.
![](https://pic.sport.ua/images/media/orig/28/75649.jpg)
На 29-й хвилині своїм небезпечним моментом відповіли динамівці. Вівчаренко зіграв на перехопленні на половині поля господарів і відпасував на хід Ванату, той увірвався до штрафного майданчика ліворуч від центра та пробив в напрямку дальнього кута воріт. М'яч пролетів поруч зі стійкою.
Цікавий розвиток подій було перервано через повітряну тривогу. На той момент команди відіграли пів години. Вимушена перерва тривала у три рази довше. На щастя, вона не вплинула на гравців. Після поновлення гри події були ще цікавішими. На 37-й хвилині Шапаренко з лівого флангу змістився трохи правіше та завдав удару з-за меж штрафного майданчика. М'яч вдарився об газон перед голкіпером Шевченком, але він все ж зміг у падінні здійснити сейв. На 41-й хвилині Калітвінцев виконав кутовий удар. Кулаков на ближній стійці скинув м'яч вздовж воріт, Калюжний з метра головою намагався переправити його у ворота. М'яч влучив спочатку в Шулянського, потім у Бражка, але лінію воріт не перетнув. В атаці у відповідь Волошин пройшов правим флангом, втік від Мартинюка, увійшов до штрафного майданчика та прострілив вздовж воріт, але Ванат не зміг переправити футбольний снаряд у ворота.
![](https://pic.sport.ua/images/media/orig/89/75650.jpg)
Майже одразу Волошин отримав попередження за небезпечну гру проти Логінова. Через дві хвилини арбітр показав Назару ще одну жовту картку. Цього разу гравець «Динамо» у верховій боротьбі ліктем влучив по обличчю того ж Логінова. Таким чином, на другий тайм гості вийшли у меншості.
Його початок пройшов за переваги «Олександрії». Підопічні Ротаня набагато більше контролювали м’яч. Однак небезпечний момент виник біля воріт господарів. На 53-й хвилині Шевченко вийшов за межі штрафного майданчика, випередив Ваната та головою вибив м'яч. Той відскочив до Шапаренка. Микола намагався поцілити у порожні ворота, але Шевченко за межами штрафного майданчика заблокував удар. Минуло 15 хвилин другої половини гри, і команди пішли на ще одну перерву. Знову через повітряну тривогу. Цього разу вимушена пауза тривала пів години.
Через чотири хвилини після поновлення гри динамівці забили гол. Бражко у центрі поля виграв боротьбу за м'яч у Кравченка. Потім дійшов до штрафного майданчика, обігрався в пас з Шапаренком і потужно пробив під поперечину. Епізод перевіряв ВАР, а потім особисто арбітр Деревінський. Питання виникли щодо боротьби Бражка з Кравченком. На повторі було видно, що Бражко зачепив ногу Кравченка. Однак арбітр розцінив, що гравець «Олександрії» почав падати ще до цього контакту.
![](https://pic.sport.ua/images/media/orig/77/75651.jpg)
Після пропущеного голу гості основні зусилля сконцентрували на захисті. Попри чисельну меншість вони впевнено закривали простір на своїй половині поля і не дозволили підопічним Ротаня створити хоч якийсь момент для взяття воріт. Мало того, команда Шовковського забила другий гол, але арбітр його не зарахував через офсайд у Шапаренка.
Українська Прем'єр-ліга. 24-й тур.
«Олександрія» – «Динамо» – 0:1
Гол: Бражко (64).
Попередження: Ковалець (22) - Волошин (43), Тимчик (54).
Вилучення: Волошин (45).
«Олександрія»: Шевченко – Мартинюк, Кравченко (Сігеєв, 74), Логінов, Копина – Ковалець, Шостак (Бєляєв, 61), Калюжний – Шулянський (Беззера, 74), Калітвінцев – Кулаков (Костишин, 83).
«Динамо»: Бущан – Вівчаренко, Дячук, Попов, Тимчик – Андрієвський, Бражко – Кабаєв (Ярмоленко, 85), Шапаренко, Волошин – Ванат.
Арбітр: Олексій Деревінський (Хмельницький).
Стадіон: КСК «Ніка» (Олександрія).
Наші оцінки:
Заміни «Олександрія»: Бєляєв - 5.5, Сігеєв - 5.5, Беззера - 5.5, Костишин - б/о.
Заміни «Динамо»: Ярмоленко - б/о.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Він виграє стильно». Чісора назвав переможця реваншу Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695636.jpg)
![«Він виграє стильно». Чісора назвав переможця реваншу Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695636.jpg)
Реванш відбудеться 21 грудня 2024 року
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695627.jpg)
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695627.jpg)
Олександр не вважає, що Марк Нельсон вкрав у нього дострокову перемогу
![ФОТО. Шевченко відвідав відкриття Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695764.jpg)
![Голепад і драма у Рівному. Минай у серії пенальті здолав Епіцентр](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695744.jpg)
![Терпець увірвався. Перес ухвалив жорстке рішення щодо майбутнього Луніна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695354.jpg)
А то опять потерять очки при хорошей игре это было бы очень больно.
Щось в мене сумніви, що ти взагалі хоч раз був на українському стадіоні, окрім зі свого села, там де корови пасуться😁