Бущан у стрибку вибив м'яч після прострілу у штрафний майданчик.

13 квітня о 19:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ще одна заміна у складі Олександрії: Костишин замість Кулакова.

13 квітня о 19:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Беззера отримав м'яч у штрафному майданчика, пробив, але Дячук заблокував удар.

13 квітня о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Динамо забило другий гол, але арбітри зафіксували офсайд.

Кабаєв віддав пас на Шапаренко, той протягнув м'яч лівим флангом до штрафного майданчика та віддав пас вздож воріт на Ваната. Нападник переправив м'яч у ворота.

Але Шапаренко під час пасу на нього був в положенні поза грою.

13 квітня о 19:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Олександрія невдало виконала кутовий удар.

13 квітня о 19:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Подвійна заміна у складі Олександрії. Замість Кравченка на поле вийшов Сігеєв, замість Шулянського гратиме Беззера.

13 квітня о 19:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Беєляєв пробив з-за меж штрафного майданчика. Бущан спокійно забрав м'яч до рук.

13 квітня о 19:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

ГОЛ ЗАРАХОВАНО!

13 квітня о 19:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Деревінський пішов передивлятися момент. Питання виникли щодо епізоду боротьби Бражка з Кравченком. На повторі було видно, що Бражко зачепив ногу Кравченка. Але гравець Олександрії почав падати ще до цього контакту.

65’

ВАР перевіряє момент...

13 квітня о 19:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

ГОООООООООООООООООООООЛ!

Бражко вивів Динамо вперед! Він у центрі поля виграв боротьбу за м'яч у Кравченко. Потім дійшов до штрафного майданчика, обігрався в пас с Шаперенком і потужно пробив під поперечину!

13 квітня о 19:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Під час навісу с кутового одразу два гравці Олександрії опинилися на газоні. ВАР перевірив момент. Порушень правил не було.

13 квітня о 19:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Заміна у складі Олександрії. Замість Шостака гратиме Бєляєв

13 квітня о 19:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ГРУ ВІДНОВЛЕНО!

13 квітня о 18:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ БУДЕ ВІДНОВЛЕНО О 19.05.

13 квітня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Знову оголошено повітряну тривогу... Матч призупинено.

13 квітня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Мартинюк завдав удару з середньої дистанції, м'яч пролетів набагато вище воріт.

13 квітня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Тимчик зірвав контратаку Олександрії.

53’

МОМЕНТ!

Шевченко вийшов за межі штрафного майданчика, випередив Ваната та головою вибив м'яч. Той відскочив до Шапаренка. Микола намагався поцілити у порожні ворота, але Шевченко за межами штрафного майданчика заблокував удар.

13 квітня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Шулянський у боротьбі Ванатом отримав пошкодження. Але продовжить грати.

13 квітня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Копина навісив, Бущан кулаками вибив м'яч.

13 квітня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Копина віддав трохи засильний пас на Кулакова. Нападник не встигнув наздогнати м'яч у штрафному майданчику.

13 квітня о 17:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

ВИЛУЧЕНННЯ!

Волошин отримав другу жовту картку! Арбітр зафіксував відмашку, Назар влучив ліктем по обличчю Логінова.

13 квітня о 17:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Волошин отримав попередження за небезпечну гру.

13 квітня о 17:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Небезпечно!

В атаці у відповідь Волошин пройшов правим флангом, втік від Мартинюка увійшов до штрафного майданчика та прострілив вздовж воріт, але Ванат не зміг переправити м'яч у ворота.

13 квітня о 17:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

МОМЕНТ!

Калітвінцев виконав кутовий удар. Кулаков на ближній стійці скинув м'яч вздовж воріт, Калюжний з метра головою намагався переправити його у ворота. М'яч влучив спочатку в Шулянського, потім у Бражка, але лінію воріт не перетнув.

13 квітня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Небезпечно!

Шапаренко з лівого флангу змістився трохи правіше та завдав удару з-за меж штрафного майданчика. М'яч вдарився об газон перед голкіпером, але він все ж зміг в падінні здійснити сейв.

13 квітня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Після поновлення гри Динамо взяло м'яч під контроль.

13 квітня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Тимчик з правого флангу виконав передачу у штрафний майданчик, Шапаренко пропускав м'яч на Ваната, але Калюжний зіграв на перехопленні.

29’

МОМЕНТ!

Вівчаренко зіграв на перехопленні та відпасував на хід Ванату, той увірвався до штрафного майданчика ліворуч від центра та пробив в дільній кут. М'яч пролетів поруч зі стійкою.

13 квітня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Андрієвський віддав розрізний пас на Ваната, той увійшов до штрафного майданчика та намагався пробити. Арбітри зафіксували офсайд.

13 квітня о 15:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Ковалець отримав жовту картку за симуляцію у попередньому моменті.

13 квітня о 15:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Небезпечно!

Калітвінцев віддав передачу в глибину на Кулакова, який прийняв м'яч на лівому куті штрафного майданчика. Нападник відпасував на Ковальця, який набігав по центру. Ковалець увійшов в штрафний майданчик, намагався обігравати опонента і впав.

13 квітня о 15:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Калітвінцев виконав штрафний удар. Після його навісу гравець Динамо вбив м'яч.

21’

Попов грубо зіграв в центрі поля проти Шулянського. Арбітр обмежився усним попередженням.

13 квітня о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Шапаренко з кутового навісив на ближню стійку, Копина головою вибив м'яч.

13 квітня о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Динамівці провели тривалу атаку, яка завершилася прострілом у штрафний майданчик. Гравець Олександрії вибив м'яч на кутовий.

13 квітня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Кулаков наступив на ногу Бущану, коли той вибивав м'яч.

13 квітня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Небезпечно!

Шевченко помилився під час передачі, динамівці перехопили м'яч на чужій половині поля. Шапаренко віддав пас праворуч, Волошин пробив з меж штрафного майданчика, Шевченко корпусом заблокував удар.

13 квітня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Після дуже активного старту матчу, команди трохи зменшили свою швидкість.

13 квітня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Волошин навісив у штрафний майданчик, Копина головою вибив м'яч.

13 квітня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Мартинюк з лівого флангу виконав гострий простріл у штрафний майданчик, Кулакову трохи не вистачило, щоб дотягнутися до м'яч та переправити його у ворота.

13 квітня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Одразу після розіграшу з центра поля динамівці провели атаку, Шевченко зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

13 квітня о 15:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

13 квітня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

13 квітня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди виходять на поле.

12 квітня о 23:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 13 квітня, відбудеться матч 24-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють ФК «Олександрія» та київське «Динамо». Команди зустрінуться на стадіоні «Ніка» в Олександрії (Кіровоградська область). Початок заплановано на 15:30.

У попередньому турі обидві команди втратили очки. «Динамо» на своєму полі несподівано зіграло внічию з черкаським ЛНЗ – 1:1. «Олександрія» в Одесі поступилося «Чорноморцю» з рахунком 2:3.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

До початку 24-го туру «Олександрія» посідала 11 місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 24 очки після 22 поєдинків. «Динамо» перебувало на третій позиції. Кияни у 21 матчі набрали 45 залікових балів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Олександрія» – «Динамо».