11 квітня о 23:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

11 квітня о 23:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

11 квітня о 23:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

11 квітня о 23:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Три хвилини додав арбітр.

88’

Після закидання Обамеянг технічно прийняв м'яч, але з гострого кута пробити не зумів.

11 квітня о 23:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Небезпечно!

Обамеянг зі штрафного метрів з 25 пробив поруч з лівою дев'яткою!

11 квітня о 23:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Команди підсвідомо згідні на 2:1 і не надто хочуть атакувати.

11 квітня о 23:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Марсель ожив, перехопив м'яч і потрохи, під свист трибун, контролює м'яч.

11 квітня о 23:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Балерді вдарив в обличчя Леонардо в своєму штрафному. Пенальті арбітр не поставив.

11 квітня о 23:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Момент!

Бах загубив Харіта і той на лівій штаназі, замикаючи, в дотик пробив повз ворота!

11 квітня о 23:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Заміни в Бенфіки.

Жоау Маріу замість Нереса, Леонардо замість Тенгстедта.

11 квітня о 23:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Заміна в Марселя.

Согло замість Мбемба.

11 квітня о 23:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Після пасу на Обамеянга Антоніо грубо помилився і дав форварду Марселя вибігти на Трубіна. Лбамеянг спокійно обвідним ударом в правий нижній кут скоротив розрив. 2:1.

11 квітня о 23:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Далі без моментів. Відверто нудно на полі, хоча трибуни створили прекрасну атмосферу.

11 квітня о 23:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Марсел атакує, але робить це по інерції, схоже, вже змирився з поразкою і чекає Бенфіку на Велодромі.

11 квітня о 23:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Небезпечно!

Невеш збив Обамеянга в своєму штрафному, Майкл Олівер промовчав і Бенфіка організувала небезпечну контратаку. Дивно, повтор показав, що був, мабуть, пенальті...

11 квітня о 23:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Унахі замість Мумбанья.

52’

Нерес рвонув вперед, отримав права у штрафному м'яч і викотив його назад під удар ді Марії, котрий спокійно відправив снаряд у лівий кут!

11 квітня о 23:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Бенфіка з м'ячем, все під контролем.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

11 квітня о 22:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +4

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

11 квітня о 22:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

Мерлен в боротьюбі отримав на фланзі по ногах, його замінив Ндіає.

11 квітня о 22:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Дві хвилини додано.

11 квітня о 22:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Зараз французькі гості з м'ячем, але можуть просунути його вперед.

11 квітня о 22:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Марсель з м'ячем, але надто в'яло виглядає його команда.

11 квітня о 22:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Аурснес на фланзі прийняв м'яч, але зумів при приборкати його.

11 квітня о 22:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

М'яч літав по воротарському Бенфіки. Добити ніхто не зумів!

11 квітня о 22:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Небезпечно!

Після дальнього удару Невеша піся пасу Рафи Сілви Пау Лопес забрав м'яч!

11 квітня о 22:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Рафа Сілва активний на правому фланзі.

11 квітня о 22:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Нема поки яскравих моментів у матчі, а тепер команди взагалі в центрі грають.

11 квітня о 22:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Момент!

Рафа сілва розінав атаку, віддав в штрафний на Тегнстедта, але набіг на партнера і в результаті захисник не дав обом пробити.

11 квітня о 22:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Затишшя в грі. Нерес зліва навішував, вийшло невдало.

11 квітня о 22:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Нерес руками завалив Аріта і отримав попередження.

16’

ГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Рафа Сілва обігрався з Тегнстедтом, отримав справа м'яч на хід і в боротьбі з носка пробив Пау Лопеса метрів з п'яти!

11 квітня о 22:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Трубін виходить і забираю м'яч, випереджаючи Мумбанья.

11 квітня о 22:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Небезпечно!

Після подачі кутового на дальню штангу Обамеянг ногою переправив м'яч на іншу штангу і там тільки Тегнстежт завадив супернику забити, винісши м'яч майже з лінії воріт.

11 квітня о 22:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Бенфіка двічі за хвилину обрізалася через паси впоперек, але Марсель не спішить атакувати.

11 квітня о 22:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Мбемба на фланзі не зупинив м'яч в простій ситуації.

11 квітня о 22:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Момент!

Бах міг забивати, але просто не влучив у воротарському по м'ячеві, знаходячись перед Пау Лопесом!.

11 квітня о 22:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Трубін в падінні діставав незручний пас партнера і навіть зумів точно віддати на фланг.

11 квітня о 22:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Бенфіка з м'ячем, Нерес пасував справа на Рафу Сілву в штрафний, але той вже пробіг вперед

11 квітня о 22:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

11 квітня о 21:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В четвер, 11 квытня, відбудеться перший поєдинок 1/4 фіналу Ліги Європи, в якому гратимуть португальська «Бенфіка» та французький «Марсель». Гра пройде в Лісабоні (Португалія) на полі стадіону «Да Луш», початок – о 22:00 за Києвом.

«Бенфіка» зуміла в останньому турі Ліги чемпіонів виграти боротьбу за третє місце в «Зальцбурга». В Лізі Європи клуб Анатолія Трубіна вже пройшов «Тулузу» і «Рейнджерс». «Марсель» же українські вболівальники пам'ятають за грою команди на стадії 1/16 фіналу, коли команда вибила з єврокубків «Шахтар». Після цього був пройдений і «Вільярреал» (4:0, 1:3).

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Бенфіка» – «Шахтар».