Дієго СІМЕОНЕ: «Все могло закінчитися внічию. До 70-ї ми вели хороший матч»

Головний тренер «Атлетіко» прокоментував перемогу над «Боруссією Д» у ЛЧ (2:1)

911
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Дієго Сімеоне

10 квітня відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Атлетіко» Мадрид та «Боруссія» Дортмунд. Гра завершилась із рахунком 2:1 на користь іспанського колективу.

Після завершення зустрічі головний тренер «матрацників» Дієго Сімеоне прокоментував успіх своїх підопічних:

«Думаю, всі ігри на цьому етапі будуть дуже рівними, ми це бачили у всіх іграх, і в нашій також. Ми зіштовхнулися із дуже важким суперником.

Думаю, у першому таймі ми були кращими, до 70-ї хвилини ми вели справді хороший матч. Ми добре контролювали гру та змогли збільшити перевагу. Але вони мали моменти, відмінних гравців, і вони зробили рахунок 2:1. У результаті все могло закінчитися внічию.

Коли я виграю, я щасливий. Коли я виграю, це дає мені гарне почуття. Коли команда грає так, як грала, я щасливий. Після 15 днів без ігор ми не були впевнені, як все піде, але ми чинили добрий тиск і часто відбирали м'яч на протилежній половині поля. Тепер ми йдемо на їхній стадіон, знаючи, чого чекати.

Самуель Ліно? Він зростає матч за матчем, багато працює і знаходиться у чудовій фізичній формі. Нам потрібно вимагати від нього більше голів, тому що він це може, і ми збираємось домогтися їх від нього. Я думаю, що він виросте ще більше».

Форвард «Атлетіко» та гравець матчу Антуан Грізманн:

«Ми перемогли і це головне. Останні хвилини немає значення. Шкода, що ми пропустили гол і закінчили матч із відчуттям, що нас відтісняють, захищаючись. Але головне – виграти цей перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів, і тепер нам треба поїхати туди і перемогти.

Мені треба добре відпочити. У нас тут найкращі фізіотерапевти в Європі, які допоможуть мені відновитися та підготуватися до суботньої гри, що дуже важливо.

Я не впевнений, що можна сказати, що ми були кращими, тому що в другому таймі вони володіли м'ячем і відтіснили нас назад. Були моменти, коли ми могли забити третій гол, але правда, що в другому таймі ми сильно постраждали. Тепер нам треба туди поїхати і, сподіваюся, ми зможемо перемогти. Ми знаємо, що ми маємо рівень, щоб вийти до півфіналу, ми продемонстрували це на полі».

Півзахисник «Атлетіко» Родріго Де Пауль:

«Завжди приємно перемагати сильну команду. Ми не думали, що закінчиться сьогодні ввечері матч нічиєю, це далеко не так, сьогодні ми зробили перший крок. Ми хотіли перемогти вдома, поїхати туди із позитивним результатом – це завжди добре».

Відеоогляд матчу Атлетіко Мадрид – Боруссія Дортмунд – 2:1