Запасні: Молдован, Гомис, Габріель, Вермеерен, Рейнілдо, Ель Джебарі.

«Боруссія»: Кобель – Рюерсон, Хуммельс, Шлоттербек, Матсен – Забітцер (Ройс, 85), Емре Джан (Озджан, 85), Нмеча (Брандт, 46), Санчо, Адеємі (Гіттенс, 73) – Фуллкруг (Аллер, 60).

Запасні: Мейер, Лотка, Дуранвиль, Вольф, Мукоко, Зюле.

10 квітня о 23:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ХРЕСТОВИНА!

Брандт пробив головою, м'яч влучив у хрестовину!

10 квітня о 23:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Рікельме міг результативно завершити контратаку Атлетіко, але слабо пробив з меж штрафного майданчика. Кобель забрав м'яч до рук.

10 квітня о 23:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 5 хвилин

90’

Потрійна заміна у складі Атлетіко. Замість Моліни гратиме Сауль, замість Ліно - Рікельме, замість Вітцеля - Савіч.

10 квітня о 23:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Боруссія тисне на ворота Атлетіко. Гіттенс пробив з близької відстані, удар заблоковано.

10 квітня о 23:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

ПОПЕРЕЧИНА!

Гіттенс завдав удару з-за меж штрафного майданчика - м'яч влучив в поперечину!

10 квітня о 23:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Корреа пробив з-за меж штрафного майданчика, Кобель забрав м'яч до рук.

10 квітня о 23:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Подвійна заміна у складі Боруссії. Замість Забітценра гратиме Ройс, замість Емре Джана - Озджан.

10 квітня о 23:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

ГОООООООООООООООООЛ!

Бранндт віддав пас у штрафний майданчик на Аллера, він невдало прийняв м'яч, але все ж зміг потужно пробити з розвороту у ближній кут воріт.

10 квітня о 23:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Заміна у складі Атлетіко. Замість Де Пауля на поле вийшов Корреа.

10 квітня о 23:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Хіменес зірвав контратаку Боруссії.

10 квітня о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

МОМЕНТ!

Грізман класно виконав штрафний удар. Після його прострілу з лівого флангу Ліно пробив з близької відстані, Кобель дивом врятував Боруссію від третього голу.

10 квітня о 23:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Брандт пробив зі штрафного удару, м'яч пролетів над поперечиною.

10 квітня о 23:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Замість Адеємі на поле вийшов Гіттенс. Заміна у складі Боруссії.

72’

Аллера збили на відстані близько 25 метрів від воріт. Штрафний удар.

10 квітня о 23:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Небезпечно!

Льоренте прострілив у воротарський майданчик, Ліно зовсім трішки не вистачило, щоб дотягнутися до м'яча та переправити його у ворота.

10 квітня о 23:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

З самого початку другого тайму гра триває переважно на половині поля господарів. Однак вони доволі впевнено захищаються, не даючи німцям створювати моменти.

10 квітня о 23:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Заміна у складі Атлетіко. Замість Морати на поле вийшов Барріос.

10 квітня о 23:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Заміна у складі Боруссії. Замість Фуллкруга гратиме Аллер.

10 квітня о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Де Пауль в центрі поля вдарив по ногах Джана, але арбітр не зафіксував порушення правил.

10 квітня о 23:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Фуллкруг у боротьбі в штрафному майданчику скинув м'яч на Брандта, який пробив, але захисник заблокував удар.

10 квітня о 23:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Матсен отримав жовту картку за те, що вдарив по ногах гравця Атлетіко.

10 квітня о 23:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Ліно завдав удару з правого кута штрафного майданчика, Кобель відбив.

10 квітня о 23:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Санчо завдав удару з-за меж штрафного майданчика, Облак у падінні забрав м'яч до рук.

10 квітня о 23:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Після перерви у складі Боруссії з'явився Брандт. Нмеча завершив для себе сьогоднішній матч.

10 квітня о 23:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПЧАТО!

10 квітня о 22:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

10 квітня о 22:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Санчо з меж штрафного майданчика пробив у ближній кут - повз ворота.

Компенсовано одну хвилину

10 квітня о 22:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ!

Адеємі увійшов до штрафного майданчика, намагався пробити по воротах, його удар заблокували. М'яч знову опинився у гостей. Маатсен завдав удару приблизно з 20 метрів, Облак у нижньому куті відбив м'яч.

10 квітня о 22:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Рюерсон виконав навіс, м'яч влучив в руку Де Пауля, але арбітр не помітив цього.

10 квітня о 22:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10 квітня о 22:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Небезпечно!

А тепер вже Де Пауль помилився поблизу свого штрафного майданчика. Адеємі заволодів м'ячем, увійшов до штрафного майданчика, Вітцель у підкаті заблокував удар.

10 квітня о 22:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

ГООООООООООООООООООООООЛ!

Ліно подвоїв перевагу Атлетіко!

Моліна далеко вкинув м'яч з ауту. Гравець Боруссії, який намагався заволодіти м'ячем, помилився перед своїм штрафним майданчиком. М'яч опинився у Грізмана, який відпасував ліворуч на Ліно. Бразилець без проблем переграв голкіпера.

31’

Перша атакувальна дія Боруссії поблизу штрафного майданчика господарів. Німці заробили кутовий. Нмеча пробив головою, м'яч пролетів повз ворота.

10 квітня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Льоренте занадто активно використовував руки у боротьбі з Емре Джаном. Попередження.

10 квітня о 22:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Ліно наступив на ногу Шлоттербеку, коли намагався обіграти його.

10 квітня о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Емре Джан попереджений за фол в центрі поля.

23’

Минула половина першого тайму. Німці не завдали жодного удару по воротах.

10 квітня о 22:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Грізман навісив з кутового, Хіменес завдав удару, м'яч летів повз ворота, Мората намагався переправити його у площину воріт, але не вийшло.

10 квітня о 22:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Атлетіко послабив тиск на чужій половині поля. Тепер вони починають пресингувати в центрі поля.

10 квітня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Грізман пробив з меж штрафного майданчика, гравець Боруссії підставив ногу, м'яч полетів за межі поля.

10 квітня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Ліно пробив через себе приблизно з 12 метрів, м'яч полетів у центр воріт, Кобель забрав його до рук.

12’

Мората на швидкості увійшов до штрафного майданчика, але не зміг завдати удару.

10 квітня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Атлетіко з перших хвилин потужно пресингує суперника біля його воріт. Через це німці часто помиляються та не можуть організувати вихід зі своєї половини поля.

10 квітня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Небезпечно!

Атлетіко знову міг забити гол. Після навісу з лівого флангу Вітцель пробив по воротах п'ятою, Кобель врятував свою команду.

10 квітня о 22:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Де Пауль після помилки гравця Боруссії відкрив рахунок!

Кобель довго думав, кому віддати передачу. У підсумку відпасував на Матсена, який перед своїм штрафним майданчиком був під тиском гравця Атлетіко. Нідерландець помилився, віддавши неточний пас. М'яч опинився у Де Пауля, який був сам перед воротами та без проблем переграв голкіпера.

10 квітня о 22:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Грізман виконав дальній діагональний пас на Морату, той увійшов до штрафного майданчика, але захисник у підкаті встигнув заблокувати удар.

09 квітня о 23:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 10 квітня, у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів зустрінуться мадридський «Атлетіко» (Іспанія) та дортмундська «Боруссія» (Німеччина). Поєдинок відбудеться у Мадриді на стадіоні «Ванда Метрополітано». Початок призначено на 22:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Атлетіко» у першому раунді плей-оф по пенальті пройшов італійський «Інтер» (на виїзді 0:1, вдома 2:1, пен. 3:2). «Боруссія» вибила з турніру нідерландський ПСВ (1:1 на виїзді, 2:0 удома).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Атлетіко» - «Боруссія».