Гвардіола оцінив суперматч проти Луніна і Ко, у якому було забито 6 голів

«Реал» зіграв унічию з «Манчестер Сіті» 3:3

7838
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Жузеп Гвардіола

У вівторок, 9 квітня, відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому зустрілися мадридський «Реал» і «Манчестер Сіті».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Гра пройшла на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» у Мадриді і завершилась з рахунком 3:3.

Головний тренер «Манчестер Сіті» Жузеп Гвардіола прокоментував цей поєдинок.

«Ми почали добре, але проти «Реала» дуже важко, тому що вони справді добре захищаються, а швидкість, яку вони мають попереду, неймовірна і це неможливо контролювати.

Ми погано грали з м’ячем у першому таймі, а після того, як програвали з рахунком 2:1, ми втрачали багато разів м'яч, що не притаманно нашим гравцям, але в другому таймі ми показали нашу неймовірну індивідуальність.

Ми грали з великою кількістю холоднокровності, набагато краще, ніж у першому таймі, і ми забили два фантастичних голи. Але в кінці, після 76, 77 хвилин на цьому стадіоні, це ціла вічність. Ми знали це і тепер нам потрібно виграти у Манчестері, щоб вийти у півфінал.

Ми повинні виграти матч-відповідь, нам потрібні наші фанати, їхня енергія, щоб спробувати перемогти королів Ліги чемпіонів. З нашими вболівальниками в Манчестері ми спробуємо це зробити, але я впевнений, що «Реал» заб'є нам ще», – зізнався Гвардіола.