06 квітня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

06 квітня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Грисьо попередили за фол проти Дахновського на правому фланзі атаки.

06 квітня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, три хвилини.

88’

Оболонь намагається награти на м'яч престижу, але то вже таке.

06 квітня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Контратаку Шастал провів через центр до чужого штрафного, після чого відіграв ліворуч на Яго, а той із-під Грисьо вразив правий кут.

06 квітня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Замість Паста гратиме Когут.

06 квітня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Травмувався Паст тоді, коли просто жбурляв м'яч на лівий фланг атаки.

06 квітня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Паст просить про заміну.

06 квітня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Груша головою завершував на ближній подачу штрафного з правого флангу, але захисники блокували на кутовий.

06 квітня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Прокопенко невдало впав на шию в боротьбі проти Кучеренка на лівому фланзі чужого штрафного.

06 квітня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Знову до центру поля повернулись команди в боротьбі. Верес мав би цю гру закривати вже давно, узагалі-то.

06 квітня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

ШТАНГА! Морозко дальнім пострілом із правого флангу приклався точно в протилежний каркас воріт.

06 квітня о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Тарануха вийшов замість Краснопіра.

70’

Яго гратиме замість Кучерова.

70’

Гайдучика замінили на Морозка.

06 квітня о 16:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Відбивається Верес від флангових передач суперників цими хвилинами.

06 квітня о 16:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

МОМЕНТ! Діагональ на лівий фланг штрафного завершилась не надто небезпечним ударом під поперечину від Дахновського. Кичак забрав.

06 квітня о 16:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Подачу з лівого флангу від Дахновського Кичак забрав у воротарському.

06 квітня о 16:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Балан дальнім пострілом із правого флангу спрямував м'яч повз ворота.

63’

Тримається м'яч на половині поля Оболоні, Верес знову завівся.

06 квітня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

ШТАНГА! Шастал перехопив м'яч на правому фланзі й одразу зіграв у зону перед воротарським на Кучеренка, який у підкаті пробив у ближню стійку, після чого над воротами головою добив Гайдучик.

06 квітня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Подача Османа з лівого флангу звалилась із ноги й запустила м'яч повз ближню дев'ятку.

06 квітня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Косовського випустили на заміну Мороза.

06 квітня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Янакова поміняли на Дахновського.

57’

Шарая замінили на Шастала.

06 квітня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Дрібний фол Гайдучика в боротьбі в центрі поля проти Османа.

06 квітня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Верес без роздумів грає на відбій, поки суперники ще тримають високий темп.

06 квітня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Кучеров попереджений за фол у центрі поля проти Мороза в підкаті.

06 квітня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

МОМЕНТ! Краснопір у дотик на ближній завершував під поперечину передачу Грисьо з правого флангу, Паст парирував, а Слободян добив над порожніми головою.

06 квітня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Оболонь активізувалась на старті другого тайму.

06 квітня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Осман також у грі. Замість Карася.

06 квітня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Груша вийшов замість Вишневського.

06 квітня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

06 квітня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

06 квітня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

06 квітня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

МОМЕНТ! Гайдучик лежачи на лівому фланзі штрафного доборовся до відскоку на Курка, який теж почав возити суперників, і з відскоку партнер у підсумку пробив повз ближню стійку.

06 квітня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Дубко помилився з передачею з лівого флангу захисту, але гравці господарів перемудрили з розіграшем.

06 квітня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Оболонь не виглядає приреченою, але Верес не залишає особливих варіантів.

06 квітня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Заблоковано спробу дальнього удару Черненка з правого флангу.

06 квітня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

МОМЕНТ! Гайдучик у падінні летів замикати простріл Кучерова з лівого флангу, але на дальній трохи не встиг до нормального удару.

06 квітня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

МОМЕНТ! Слободян на центральному вході до штрафного отримав передачу на другий темп від Краснопіра, після чого бив під поперечину, але рикошет від Шевченка перевів м'яч над воротами.

06 квітня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Курко в центрі поля сфолив проти Вишневського.

06 квітня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Гайдучик зльоту в центрі штрафного завершив передачу з лівого флангу від Кучерова ударом у ближню дев'ятку.

28’

Верес знову в позиційній атаці на чужій половині.

06 квітня о 15:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Янаков травмувався тим часом.

06 квітня о 15:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Вишневський скинув перед чужим штрафним ліворуч на Краснопіра, але того всередину не пустили.

22’

Верес якісно закриває суперників пресингом, тож ті без моментів.

06 квітня о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Виходить, що в Гайдучика під час передачі з глибини.

06 квітня о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

ГОЛ СКАСОВАНО! Офсайд. А де?

19’

Щось там досі шукають на VAR.

06 квітня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Гайдучик завершив просування правим флангом контратаки прострілом на ближню, який завершив Янаков у дотик.

06 квітня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Передачу з лівого флангу від Прокопенка на кутовий на ближній перевів Курко.

06 квітня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Нічого цікавого на полі не відбувається, тому нам крутять повтор із пенальті.

06 квітня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Оболонь намагається вийти з-під тиску на власній половині.

06 квітня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Шевченко в центрі штрафного завершував передачу з правого флангу від Шарая, проте запустив м'яч над воротами.

06 квітня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

ГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Удар із пенальті від Янакова пішов у лівий нижній кут.

06 квітня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

ПЕНАЛЬТІ! Янаков на лівому фланзі штрафного впав після фолу від Приймака, який просто полетів супернику в ноги.

06 квітня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Прокопенко не дістався до передачі на лівий фланг атаки від Приймака.

06 квітня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Прогнозовано багато боротьби на старті матчу.

06 квітня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

06 квітня о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

06 квітня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 6-го квітня, відбудеться поєдинок 23-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться рівненський «Верес» і київська «Оболонь». Матч пройде в Рівному, на полі стадіону «Авангард», початок о 15:30.

Завершення сезону вже не так і далеко, тому командам із нижньої частини турнірної таблиці варто поквапитися вирішувати свої проблеми. У майбутній грі і зовсім будуть зустрічатися між собою два сусіди по турнірній таблиці, якщо «Верес» переможе, то «Оболонь» узагалі ризикує надалі провалитися в зону вильоту. Утім, рівнян також може спіткати ця доля, тому битва буде запеклою.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Верес» – «Оболонь», за якою можна стежити в українській версії сайту.