Сергій ШИЩЕНКО: «Будківський вирішив взяти відповідальність на себе»
Головний тренер «Полісся» – про фіаско у півфіналі Кубка України з футболу
![Сергій ШИЩЕНКО: «Будківський вирішив взяти відповідальність на себе»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/184/orig_676893.jpg)
Наставник житомирського «Полісся» Сергій Шищенко прокоментував результат матчу з «Ворсклою» (0:1) у рамках 1/2 фіналу Кубка України з футболу.
– Чого не вистачило для позитивного результату?
– Забити пенальті. Потім, можливо, був би додатковий час, який би показав, хто був сьогодні сильнішим. Але нам не вдалося забити пенальті. Це була велика подорож для клубу та міста, але, на жаль, вона закінчилася.
– Хто вирішував, що пенальті битиме Будківський?
– Хлопці самі вирішили. Ми призначаємо перед грою, хто битиме пенальті, але Козака не було, тож Пилип взяв на себе відповідальність. Ми його підтримали, бо з кожним буває, що не забиваєш пенальті. Ми одна команда, одна зграя, яка рухається вперед. Обов'язково будуть у нас перемоги.
– Чому така низька реалізація у «Полісся» загалом?
– Я дуже задоволений другим таймом. Той футбол, який ми показали, що я хочу бачити, відповідав більше другому тайму, ніж першому. Будемо ще агресивнішими, ще більше атакуватимемо, і голи прийдуть.
– Чому не було такої агресії у першому таймі?
– І «Ворскла» не мала агресії. Був такий стриманіший футбол. У другому таймі «Ворскла» грала за рахунком, а нам потрібно було відіграватися. Ми перебудувалися в двох нападників, а потім і в три, тому що нам потрібен був гол, але не вийшло.
– Що говорили підопічні під час повітряної тривоги, намагалися перебудуватися?
– Так, ми говорили. У нас був небезпечний штрафний, ми з нього витиснули максимум – заробили пенальті. Був пенальті, але ми його не реалізували, – сказав Шищенко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695998.jpg)
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695998.jpg)
Олександр підтримував Дерека в бою з Джо
![Крутий камбек з бубликом. Ястремська здолала першу суперницю на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696105.jpg)
![Крутий камбек з бубликом. Ястремська здолала першу суперницю на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696105.jpg)
Даяна у трьох сетах переграла Лауру Пігоссі у 1/32 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![ВІДЕО. Усик зайшов у роздягальню до Чісори після бою проти Джойса](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695997.jpg)
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696008.jpg)
![Визначено переможця Євро-2024 U19. Вони виграли і дорослий, і юніорський ЧЄ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696125.jpg)
![Визначено переможця Євро-2024 U19. Вони виграли і дорослий, і юніорський ЧЄ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696125.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)
![Перець](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)