Попередження: Ндур, 87, Башич, 90+2 – Юсов, 25

«Зоря»: Сапутін – Вантух (Боль, 64), Батагов, Джордан, Бутко – Яцик (Мишньов, 84), Башич – Кирюханцев (Бугай, 64), Чурко (Мічін, 80), Антюх – Герреро (Ндур, 79).

Запасні: Мацапура, Турбаєвський, Жан Клод, Головкін, Дришлюк, Горбач, Волошин.

«Металіст 1925»: Проценко – Фарина, Червак (Бичек, 46, Сидоров, 65), Імереков, Капінус – Юрченко (Вачіберадзе, 83) – Габелок, Русин (Жичиков, 32) – Дмитренко – Фрімпонг Овусу (Борячук, 83), Юсов.

Запасні: Мозіль, Сидоренко, Безуглий, Обінайя, Гармаш.

Стадіон: «Лівий берег» (Київ).

31 березня о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +4

МОМЕНТ! Тонка передача Бугая до лівого флангу штрафного на Антюха завершилась ударом повз дальню стійку низом.

31 березня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Башич попереджений за відмашку ліктем у центрі поля проти Сидорова.

31 березня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

МОМЕНТ! Подачу з лівого флангу Бутко головою зрізав точно на ногу Юсову перед штрафним, але той зльоту пробив повз праву стійку.

31 березня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

31 березня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Зіткнення головами поміж Мишньовим та Сидоровим на лівому фланзі атаки гостей.

31 березня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Ндур отримав попередження за відмашку проти Фарини на правому фланзі атаки.

31 березня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Помилка від Капінуса під час прийому передачі на лівий фланг атаки.

31 березня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

ВІДБІЙ ТРИВОГИ! Гру поновлено.

31 березня о 17:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Яцика замінив Мишньов.

31 березня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

83’

Фрімпонга поміняли на Борячука.

83’

Вачіберадзе випустили замість Юрченка.

31 березня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

МОМЕНТ! Юрченко завершив зміщення з лівого флангу дальнім пострілом у праву дев'ятку.

31 березня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Замість Чурка з'явився Мічін.

31 березня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Герреро таки замінили на Ндура.

31 березня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

ГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Герреро зупинив м'яч на лівому фланзі атаки й вибухнув ударом у ближній кут.

31 березня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Передачу з лівого флангу від Боля забрав перед воротарським Проценко.

31 березня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Харків'яни в другому таймі провалюються в захисті, але хоч якось відповідають.

31 березня о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

МОМЕНТ! Яцик прискорився з м'ячем через правий фланг, після чого прострілив під розстріл для Герреро, але той перед воротарським не влучив по м'ячу.

31 березня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Вантажить м'яч другим поверхом до чужого штрафного Зоря.

31 березня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Сидорова випустили замість травмованого Бичека.

64’

Бугай також з'явився на полі. Замість Кирюханцева.

31 березня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Вантуха замінив Боль.

63’

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу кутового з лівого флангу від Юрченка захисник Зорі перевів собі за спину точно на голову Юсову перед порожніми воротами.

31 березня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Вантух отримав пошкодження біля власного воротарського.

31 березня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

МОМЕНТ! Башич із правого флангу м'яко подавав до центру штрафного, де Чурко головою перевів м'яч до рук воротаря.

59’

Зоря через фланги вантажить м'яч до штрафного.

31 березня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Капінус із лівого флангу штрафного закрутив повз дальню дев'ятку.

56’

Удар Дмитренка із пів кола перед штрафним був блокований.

31 березня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Чурко прострілив із лівого флангу в центрі штрафного, де не влучив по м'ячу в дотик Герреро.

31 березня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Черговий удар Яцика з правого флангу штрафного, але цього разу хоч кутовий.

31 березня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ! Яцик прокинув м'яч собі на хід до правого флангу штрафного, де біля лицьової захотів бити, і не влучив у ближній.

31 березня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Антюх виконав подачу з лівого флангу до штрафного, але Кирюханцев очікував на близький пас у ноги.

31 березня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

1925 агресивно розпочав тайм. Чи це завершилось до перерви – ми вже бачили.

31 березня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

МОМЕНТ! Дмитренко зачепився за передачу на правий фланг, після чого змістився в центр і здалеку пробив до рук Сапутіна.

31 березня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

31 березня о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Жичиков виконав удар із штрафного значно вище воріт.

45’ +1

Башич перед власним штрафним повалив на газон Фрімпонга.

31 березня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще дві хвилини.

43’

1925 знову має проблеми з побудуванням атак.

31 березня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

ГГГГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Герреро отримав передачу Батагова з глибини лівого флангу до штрафного й переграв воротаря в ближньому куті.

31 березня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Капінус із відскоку на правому фланзі штрафного пробив над воротами.

31 березня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Чурко подачею кутового з правого флангу закрутив повз дальню стійку.

31 березня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Капінус добряче дав по ногах Вантуху на правому фланзі оборони.

31 березня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Червак у центрі штрафного завадив Герреро завершити головою подачу з правого флангу.

31 березня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Жичиков гратиме замість травмованого Русина.

30’

Русин тим часом отримав пошкодження.

31 березня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Чурко п'ятою на лівому фланзі штрафного скинув на Антюха, який прострілював на дальню, але Фарина вибив м'яч куди-подалі.

31 березня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Яцик у центральному колі отримав поштовх у спину від Юсова та впав до ніг Русина.

31 березня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Фрімпонг сфолив проти Вантуха на правому фланзі атаки поштовхом у корпус.

31 березня о 15:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Без моментів та м'яча ходить по полю Герреро. Чи скоро почне нервувати?

31 березня о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Зоря сьогодні майже не наполягає на власних атаках.

31 березня о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Дмитренко пробігся через центр до контратаки, але Башич його зупинив без фолу перед штрафним.

31 березня о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Імереков із власної половини запустив невдалий дальній пас на Юрченка до лівого флангу.

31 березня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Зоря розігрує м'яч у глибині власної оборони.

31 березня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

МОМЕНТ! Подача кутового з лівого флангу від Юрченка на межі воротарського завершувалась ударом головою від Імерекова, але Сапутін на лінії зреагував.

31 березня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Герреро в офсайді на правому фланзі штрафного.

31 березня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Антюх та Вантух зіграли в стінку на лівому фланзі, після чого пішла подача на Герреро, яку перехопив Фарина.

31 березня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Зоря відбилась від стартового тиску суперників та розігрує м'яч на чужій половині.

31 березня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Агресивний початок від гостей.

31 березня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

31 березня о 14:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

31 березня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 31-го березня, відбудеться поєдинок 22-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться луганська «Зоря» і харківський «Металіст 1925». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Лівий берег», початок о 15:30.

Не на чолі «Ворскли», так на чолі «Металіста 1925» у Віктора Скрипника тепер траплятимуться броманси з колишніми клубами. На новому місці у досвідченого фахівця, поки що, зовсім нічого не виходить, тоді як у «Зорі», яку він колись очолював, справи пішли на поправку після чергової зміни тренера наприкінці минулого року. Так, дивись, і піднімуться луганчани ближче до екватора, але зараз це буде очевидна битва аутсайдерів. Хто переможе – тому надалі стане трохи простіше.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» – «Металіст 1925».

(5)

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 8

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ