31 березня о 14:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

31 березня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Усименко не дотягнувся до м'яча в штрафному майданчику.

31 березня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

МОМЕНТ!

І знову Шевченко врятував команду. Після навісу з кутового Устименко пробив по воротах з близької відстані, голкіпер зреагував на удар!

31 березня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

МОМЕНТ!

Устименко у штрафному майданчику скинув на Гунічева, той пробив у дальній кут - Шевченко врятував команду

31 березня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Подвійна заміна у склалі Олександрії. Погорілий гратиме замість Кулакова, Шостак — замість Михайленка.

31 березня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Устименко пробив по воротах, м'яч пролетів над поперечиною.

31 березня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Подвійна заміна у складі Минаю. Чуєв і Кисіль залишили поле. Замість них гратимуть Піддубний і Ременяк.

31 березня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

ВИЛУЧЕННЯ!

Ковалець отримав друге попередження та залишив поле. Була боротьба, у якій Ковалець влучив ліктем в обличчя гравця Минаю.

31 березня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

МОМЕНТ!

Ковалець пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у стійку!

31 березня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

ГООООООООООООООООООООЛ!

Гунічев зрівняв рахунок! Чуєв виконав передачу від центральної лінії з правого флангу. Гунічев головою з меж штрафного майданчика переправив м'яч у ворота. Білошевський втратив форварда господарів.

31 березня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

МОМЕНТ!

Шевченко на лінії воріт спіймав м'яч! Минай виконав кутовий, Корнійчук намагався переправити м'яч у ворота, але голкіпер впіймав його.

31 березня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Ковалець збив гравця який не володів м'ячем.

31 березня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Ковалець не лучив у ворота! Голкіпер стрибнув у лівий від себе кут, Ковалець пробив в протилежний низом, м'яч пролетів поруч зі стійкою.

31 березня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

ПЕНАЛЬТІ!

Після перегляду відеоповтору Кривушкін призначив пенальті.

31 березня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Кривушкін пішов особисто переглядати момент.

65’

Ковалець потужно пробив з півкола штрафного майданчика, м'яч влучив одночасно в обличчя та руку гравця Минаю та відскочив в руку. ВАР перевіряє момент.

31 березня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Подвійна заміна у складі Минаю. Замість Вітенчука та Вакули на поле вийшов Семотюк і Гунічев.

31 березня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Штрафний з лівого флангу приніс успіх господарям. Вакула навісив Устименко переправив м'яч у ворота.

31 березня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Подвійна заміна у складі Олександрії. Замість Шулянського та Копини гратимуть Бєляєв і Мартинюк.

31 березня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Калітвінцев подвоїв перевагу Олександрії!

Півзахисник отримав передачу перед штрафним майданчиком і точно пробив у кут воріт. Ніхто з гравців Минаю не завадив це зробити.

31 березня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Шулянський на лівому фланзі пройшов двох опонентів, намагався обіграти третього, але втратив рівного і впав.

31 березня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Білошевський головою переривав простріл від гравця Минаю і ледь не влучив у власні ворота.

31 березня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

ГОООООООООООООООООООООЛ!

Шулянський з лівого флангу увійшов до штрафного майданчика, віддав в центр воротарського майданчика на Кулакова, той спокійно переправив м'яч у порожні ворота.

31 березня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Петько отримав попередження за небезпечну гру проти Ковальця в центрі поля. Шоста жовта картка в матчі.

31 березня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Калітвінцев прострілив з правого флангу, після відскоку від захисника Ковалець не зміг нормально влучити по м'ячу.

31 березня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

31 березня о 13:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +2

Кулаков штовхнув гравця Минаю після того, як м'яч опинився в руках у Кемкіна.

31 березня о 13:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Чуєв і Калітвінцев впали на лівій лінії штрафного майданчика. Арбітр зафіксував фол з боку гравця Олександрії.

31 березня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Компенсовано дві хвилини

31 березня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Небезпечно!

Після навісу зі штрафного Кемкін посилився на виході, Калюжний пробив головою з гострого кута, але не влучив у ворота.

31 березня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Вакула отримав попередження за небезпечну атаку суперника.

31 березня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Вакула знову зі штрафного удару пробив над стінкою і над воротами. Але тепер вже було ближче до цілі.

40’

Вакула після неточної передачі від гравця Олександрії Вакула перехопив м'яч та намагався обіграти Кампоса. Вакула впав, Кривушкін призначив штрафний удар. Але схожу, що жодного контакту не було.

31 березня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Після навісу від Корнійчука Кисіль намагався пробити злету, але не зміг нормально влучити по м'ячу.

31 березня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Копина виконав навіс м'яч полетів за ворота.

31 березня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Скорко пробив зі штрафного удару, м'яч влучив у стінку.

31 березня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Вітенчук виконав небезпечний підкат проти Скорка.

29’

Небезпечно!

Калітвінцев потужно пробив з правого кута штрафного майданчика, Кемкін у ближньому куті відбив м'яч.

31 березня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Шулянський з лівого флангу прострілив вздовж воріт, зовсім трохи не вистачило його партнеру, щоб замкнути передачу.

31 березня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Михайленко завдав удару з лінії півкола штрафного майданчика, Кемкін спокійно забрав м'яч до рук.

31 березня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Вакула зі штрафного удару пробив на стінкою і над воротами.

31 березня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Кампос отримав попередження. Під час дальньої передачі від гравця Минаю, Кампос завалив Устименка на відстані близько 20 метрів від воріт.

31 березня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Минай провів контратаку, Корнійчук намагався прострілити вздовж воріт, Скорко у підкаті зробив перехоплення.

31 березня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Кемкін впевнено зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

31 березня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Логінов у центрі поля в верховій боротьбі зачепив ліктем обличчя Вакули.

31 березня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

ГОЛ НЕ ЗАРАХОВАНО!

Після консультації з ВАР Дмитро Кривушкін зафіксував офсайд у Кулакова.

31 березня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

ВАР перевіряє момент.

9’

Гості скористалися помилками гравців Минаю. Кулаков відкрив рахунок ударом з меж штрафного майданчика.

31 березня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Кулаков виграв верхову боротьбу у штрафному майданчику Минаю, але лише скинув м'яч у руки Кемкіну.

31 березня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Гравець Олександрії помилився при передачі в центрі поля, Минай намагався розігнати атаку, пішо пас на хід Корабліну, але того наздогнав, випередив та відібрав м'яч Калюжний.

31 березня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Олександрія провела першу атаку, вона захлинулася у штрафному майданчику господарів.

31 березня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

31 березня о 12:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

31 березня о 12:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

30 березня о 23:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 31 березня, «Минай» і «Олександрія» зустрінуться у матчі 22-го туру Української Прем'єр-ліги. Поєдинок відбудеться на стадіоні «Минай-Арена» (село Минай Закарпатської області). Початок матчу призначено на 13:00.

До початку 22-го туру «Минай» посідав 16 місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 13 очок. «Олександрія» йшла на 11 сходинці, набравши 23 очки. Обидві команди зіграли по 20 матчів.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Минай» розпочав другу частину сезону під керівництвом нового тренера. Команда Желько Любеновича у чотирьох матчах здобула дві перемоги. До перерви у закарпатського клуба в графі перемоги стояв нуль. «Олександрія» навесні також виграла двічі та відзначилася скандальним матчем проти «Шахтаря».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Минай» – «Олександрія».