Маріно ПУШИЧ: «Чудова командна робота, важлива перемога. Рухаємося далі»
Головний тренер «гірників» прокоментував матч проти «Оболоні»
![Маріно ПУШИЧ: «Чудова командна робота, важлива перемога. Рухаємося далі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/179/orig_675941.jpg)
Головний тренер «Шахтаря» Маріно Пушич прокоментував поєдинок 22-го туру УПЛ проти «Оболоні» (3:0).
«Передусім я радію поверненню Тараса Степаненка, адже він мав дуже тривалу травму від міжсезоння, відколи ми були в Туреччині. Звісно, це гравець з характером і великим досвідом, завжди багато працює, справжній професіонал. І, як я зараз казав у роздягальні, Степаненко – справжній капітан. Виходить він у старті чи ні, але Тарас завжди є поряд з командою, це дуже важливо. Радію, що він повернувся на поле.
Від самого початку ми дуже добре грали, були сконцентровані й дисципліновані, що надважливо, тому що після міжнародної паузи нелегко. Багато наших футболістів брали участь у великій кількості поєдинків збірних. Я маю похвалити свою команду, бо сьогодні всі діяли дуже професійно, ми відіграли всі ситуації так, як треба. Поділюся з вами тим, що я сказав гравцям у роздягальні: чудова командна робота, важлива перемога, і ми рухаємося до наступного матчу. І я дуже радію, що Марлон Гомес вийшов на поле. Він новачок, молодий багатофункціональний гравець, і такому молодому футболістові завжди корисно відчути нове змагання, нову гру, тож ми привітали його з цією грою.
Мар’ян Швед також мав травму тривалий період, потім повернувся, але не грав, однак продовжував боротися, мав гарні результати в міжсезоння, а коли з’явився шанс, скористався ним, тому що добре тренувався і саме тому був здатний зіграти 90 хвилин та змінити ситуацію сьогодні. Тому я дуже щасливий за нього і за його внесок у цю гру та в нашу команду. Маємо хорошу перемогу. Завтра на нас чекає відновлення, а післязавтра перемикаємося на наступний поєдинок», – сказав Пушич.
Наразі «Шахтар» лідирує в УПЛ, маючи 46 очок в активі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696918.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696918.jpg)
Юлія провалила всі три спроби
![Динамо отримає багато грошей? Найбагатший клуб АПЛ націлився на Шапаренка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696714.jpg)
![Динамо отримає багато грошей? Найбагатший клуб АПЛ націлився на Шапаренка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696714.jpg)
Англійський «Ньюкасл» націлився на українського футболіста
![Вовча зграя, кажете?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696928.jpg)
![ОІ-2024. Стрибки у висоту. Магучіх, Геращенко, Левченко. Дивитися LIVE](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696909.jpg)
![ОІ-2024. Стрибки у висоту. Магучіх, Геращенко, Левченко. Дивитися LIVE](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696909.jpg)
![«Я вам грошей дам!» Усик жорстко звернувся до УЄФА після матчу Полісся в ЛК](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696841.jpg)
![«Я вам грошей дам!» Усик жорстко звернувся до УЄФА після матчу Полісся в ЛК](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696841.jpg)