Фол від Траоре на лівому фланзі атаки проти Мороза.

30 березня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

30 березня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Лук'янчуку влучив м'яч у руку перед штрафним, але рикошетом від його ж ноги.

30 березня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

МОМЕНТИ! Кевін якимось дивом не спрямував м'яч у порожні ворота під час прострілу з правого флангу штрафного від Гочолеішвілі, а потім ще й свічку не добив!

30 березня о 14:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Траоре затоптали перед штрафним, але арбітр фолу не побачив.

30 березня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

МОМЕНТ! Кевін із лівого кута штрафного виконав подачу до центру штрафного, де Траоре потилицею перевів м'яч на сітку зверху.

30 березня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Тарануху випустили замість Краснопіра.

30 березня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Шахтар продовжує тримати м'яч на чужій половині.

30 березня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Траоре гратиме замість Сікана.

59’

Судакова замінили на дебютанта Марлона.

57’

ОФСАЙД! М'яч стрибав у центрі штрафного під час подачі з лівого флангу від Краснопіра, після чого Мороз із відскоку пробив у лівий кут зльоту, але до цього партнер заліз у офсайд.

30 березня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

МОМЕНТ! Судаков низом із лівого флангу штрафного закручував під дальню стійку, але Кичак витягнув.

30 березня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Степаненко шаленим дальнім пострілом із зони перед штрафним прибив влучанням у голову Мороза.

30 березня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Кевін у офсайді очікував на переведення до лівого флангу атаки з глибини.

52’

Подачу Черненка з правого флангу захисники вибили за межі штрафного.

30 березня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Замість Коноплі дограватиме Гочолеішвілі.

50’

Шахтар прогнозовано домінує на м'ячі.

30 березня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

МОМЕНТ! Степаненко здалеку запустив м'яч із лівого флангу над поперечиною.

30 березня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Запорожця замінили на Косовського.

46’

Степаненко гратиме замість Криськіва.

30 березня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

30 березня о 13:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +8

ВИЛУЧЕННЯ! Так і є, Суханова вилучили.

30 березня о 13:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +6

Зараз Суханов піде відпочивати.

30 березня о 13:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +4

Суханов просто зрубав Шведа підкатом на лівому фланзі оборони вже за мить після попереднього фолу.

30 березня о 13:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +3

Грубий фол від Дубка на лівому фланзі атаки проти Бондаренка.

30 березня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

ГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Бондаренко зіграв до лівого флангу штрафного на Кевіна, захисник перехопив, але Лук'янчук не зорієнтувався з відскоком та дав Шведу пробити з-під себе в правий кут.

30 березня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, п'ять хвилин.

30 березня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Сікан стрибнув у підкаті на лівому фланзі штрафного проти Кичака й у м'яч точно не влучив.

43’

Важке падіння від Матвієнка на лівому фланзі штрафного в боротьбі проти Суханова.

30 березня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Швед здалеку з правого флангу закрутив повз протилежну стійку.

30 березня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Подачу з лівого флангу від Азарова перехопили перед воротарським.

30 березня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Багато помилок під час розіграшу м'яча від Шахтаря.

30 березня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Удар по ногах Азарові від Грисьо ззаду на правому фланзі оборони.

30 березня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

МОМЕНТ! Кевін перевів м'яч на правий фланг штрафного, де зльоту бив Швед, але спрямував м'яч прямо у воротаря.

30 березня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

МОМЕНТ! Суханов із штрафного закрутив до рук Різнику точно в центр воріт.

30 березня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Криськів у наступній грі точно не гратиме.

33’

Криськів попереджений за поштовх у спину Черненку на лівому фланзі оборони.

30 березня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Хтось на лаві Оболоні договорився до картки.

30 березня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

МОМЕНТ! Суханов продовжував на дальню стійку подачу штрафного з лівого флангу, але Грисьо не встиг завершити.

30 березня о 13:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Судаков зіграв прямою ногою проти Черненка на лівому фланзі атаки.

27’

Шахтар наразі заспокоїв гру. Темп низький.

30 березня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Черненко з далекого штрафного вистрілив над воротами.

30 березня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Фол від Кевіна проти Суханова на лівому фланзі оборони.

23’

Зміщення з лівого флангу від Прокопенка в напрямку штрафного зупинили захисники.

30 березня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

ГОЛ ЗАРАХОВАНО!

30 березня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Чекаємо на підтвердження гола.

30 березня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

ГГГГГГГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Швед із глибини правого флангу віддав на хід Сікану, Лук'янчук перехопити не зміг, після чого Сікан обійшов воротаря та пробив у порожні.

15’

Оболонь грає в широкі передачі на чужій половині.

30 березня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТИ! Кичак спочатку невдало зіграв на перехопленні подачу з лівого флангу, після чого довелось парирувати добивання від Бондаренка з відскоку, а також ще одне добивання – від Коноплі з протилежного боку поля.

30 березня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

МОМЕНТ! Швед закрутив із штрафного з лівого флангу в ближню дев'ятку, але Кичак парирував на кутовий.

30 березня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Грисьо збив Сікана на правому фланзі оборони фолом ззаду.

11’

Прочитали передачу Сікана через центр до штрафного на Бондаренка.

30 березня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Заблоковано постріл Суханова із зони перед штрафним.

30 березня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

МОМЕНТ! Судаков на лівому фланзі штрафного отримав закидання з глибини, після чого з-під трьох скинув на Кевіна, а той здалеку пробив над воротами.

30 березня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Швед не встиг на дальній замкнути подачу з лівого флангу від Судакова.

5’

Оболонь високо пресингує на старті зустрічі.

30 березня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

МОМЕНТ! Суханов на лівому фланзі штрафного підловив відскок від подачі з правого флангу, проте зльоту пробив повз ближню стійку.

30 березня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Різник невдало зіграв через центр поля, після чого довелось блокувати на кутовий Матвієнку подачу Краснопіра з правого флангу штрафного.

30 березня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

І вже грубий фол від Мороза на лівому фланзі атаки проти Бондаренка.

30 березня о 13:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

30 березня о 12:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 30-го березня, відбудеться поєдинок 22-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться київська «Оболонь» і донецький «Шахтар». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Оболонь-Арена», початок о 13:00.

УПЛ повертається після міжнародної перерви і одразу цікавим матчем. На ньому могли б навіть бути присутніми вболівальники, але країна-бензоколонка в останній момент зіпсувала всі плани. Утім, чергова зустріч «пивоварів» і «гірників» обіцяє стати дуже складною як для формальних аутсайдерів поточного розіграшу, так і для чинних чемпіонів країни. У першому колі «Шахтар» ледве переміг із пізнім голом (1:0), а як буде цього разу?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Оболонь» – «Шахтар».