31 березня о 20:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Удар Гуцуляка з центра штрафного прбив у руки Фесюну!

31 березня о 20:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Волинець витягнув дальній удар Рангела з правого нижнього кута, а Паулаускас, що хотів добити, був поза грою.

31 березня о 19:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

ГГГГГГОООООЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

На останніх секундах 63 хвилини Піхальонок закинув з глибини за спину захисникам, а Гуцуляк, не давши м'ячу приземлитися, в дотик перекинув Фесюна!

31 березня о 19:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Заміни в команд

Третьяков замість Лєднєва, Паулаускас замість Оріховського.

31 березня о 19:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Не буде пенальті.

Рука була притиснута до тіла.

31 березня о 19:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Атака ковалівців закінчилася навісом Богданова з центра поля, не надто вдало.

31 березня о 19:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Адамюк чи то бив, чи подавав справа, вийшло дуже невдало.

31 березня о 19:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Команди неспішно розпочали другу половину.

31 березня о 19:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДОУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

31 березня о 19:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

31 березня о 19:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Філіппов мін=г вибігти на Фесюна, але вирішив бити здалеку і прогадав, вийшло в руки кіперу.

31 березня о 19:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Небезпечно!

Бондаренко опинився на позиції центрфорварда і пробив головою несильно в руки Волинцю.

31 березня о 19:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Момент!

Кілька навісів Колоса все ж закінчилися точним навісом на Рангела і неточним ударом бразильця головою.

31 березня о 19:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Довга атака Колоса закінчилася заблокованим ударом Топалова.

31 березня о 19:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Ільїн після закидання пробив з розвороту, вийшло несильно і не надто точно.

31 березня о 19:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Топалов продерся зліва, але простріл небезпечним не став.

31 березня о 19:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Мілько з льоту б'є метрів з 18, м'яч звалився з ноги.

31 березня о 19:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Рангел працював Волинця і вдарив того по ногах. Дніпряни тиснуть на арбітра, вимагаючи картку, але арбітр наказав змінити тон, пригрозивши попередженням.

31 березня о 19:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Рубчинський фолить в центрі поля.

31 березня о 19:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Колос неспішно перепасовується в центрі.

31 березня о 18:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Момент!

Філіппов відкрився на закидання, віддав назад пі удар Лєднєву, але неточність Богдана не дала можливості Філліпову оформити дргуий асист.

31 березня о 18:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

А тим часом Артем Довбик, ексгравець Дніпра-1, оформив дубль за Жирону!

31 березня о 18:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Небезпечно!

Ємець прострілив справа, ледь винесли дніпряни.

31 березня о 18:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Топалов не зміг прийняти закидання. Колос перейшов на тактику постійних навісів. Паулаускаса ж нема?

31 березня о 18:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

Небезпечно!

Швидка атака закінчилася виходом Топалова зліва на ворота, але в останній момент вінгер просто не влучив по м'ячеві!

31 березня о 18:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Адамюк високо підняв ногу в боротьбі з Рангелом, арбітр усно попередив.

31 березня о 18:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Сарапій виніс головою навіс Цурікова зліва, дргим темпом пробивав Ємець, але надто невдало.

31 березня о 18:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Найкращий захист УПЛ не справився, тепер в ковалівців баланс забитих і пропущених 15-16.

31 березня о 18:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

ГГГГГГГГОООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!

Гуцуляк промчався по фланзі, віддав в штрафний Філіппову, той скинув під удар Піхальонку і Олександр з лінії штрафного сильним ударом вв кут відкрив рахунок!

31 березня о 18:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
1’

Колос високо пресингує, Волинець ледь не помилився.

31 березня о 18:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Матч скоро розпочнеться, команди виходять на поле.

Відбій тривоги!

31 березня о 18:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Через наших неадекватних сусідів в Київській області повітряна тривога, тому початок матчу відкладається.

31 березня о 17:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 31 березня, відбудеться поєдинок 22 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть ковалівський «Колос» та «Дніпро-1». Гра пройде в Ковалівці на полі стадіону «Колос», початок – о 18:00.

«Дніпро-1» веде боротьбу за чемпіонство, але втрата п'яти очок в останніх двох матчах (поразка від «Руха» і нічия з ЛНЗ) значно вдарила по позиціях дніпрян. Лідерство вже змінилося на третє місце, хоча відставання від першого становить всього два очки. «Колос» же точно не вилетить, але й у єврокубки навряд чи потрапить, тому команда грає в своє задоволення. Навіть поразки в трьох останніх матчах не зуміли відібрати в ковалівського захисту звання найкращого в УПЛ – найменше в чемпіонаті пропущено голів. Щоправда, гіршими за атакуючих гравців «Колоса» є тільки футболісти «Миная» та «Оболоні» (15, 11 та 12 забитих відповідно).

Sport.ua проведе текстову трансляцію «Колос» – «Дніпро-1».