ДЕОНАС: «На мою думку, грати з боснійцями повинен Бущан»
Ексголкіпер кількох команд УПЛ висловив думку про воротарів збірної
![ДЕОНАС: «На мою думку, грати з боснійцями повинен Бущан»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/171/orig_674372.jpg)
Мабуть вперше за всю історію існування збірної України тренерський штаб не опинявся у такій складній ситуації з вибором голкіпера, як нині.
Перед півфінальним матчем плей-оф відбору до Євро-2024 Боснія і Герцеговина – Україна тренери ламають голову, хто ж із трійці стражів воріт – Андрій Лунін з мадридського «Реалу», Анатолій Трубін з лісабонської «Бенфіки» чи Георгій Бущан з київського «Динамо» найбільше заслуговує на місце в стартовому складі національної команди? Адже це якраз той випадок, коли геть усі воротарі мають однаковий рівень майстерності та готовності.
Своїми думками про оптимальний кадровий варіант останнього рубежа нашої збірної у Зениці із Sport.ua поділився колишній голкіпер одеського «Чорноморця», київського «Арсеналу» та сімферопольської «Таврії» Вадим Деонас.
– Хотілось би висловити свою думку на рахунок сьогоднішнього матчу нашої збірної, – каже він. – Зараз всі розмови пов'язані з тим, хто буде грати - Лунін чи Трубін? А як же Бущан? В таких матчах, як з боснійцями, дуже важливий досвід, і на мою думку, грати має Бущан. Адже саме він має достатній досвід гри на Євро-2020, бо вже грав в таких серйозних матчах. А щодо Луніна, то цей голкіпер є нашою великою перспективою. Трубін – теж гарний воротар, але, на мою думку, він дещо раздута персона.
Раніше гравці збірної України прогулялися з Шевченком і Ребровим по Зениці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Q2 Ліги чемпіонів. Визначено суперника для невдахи пари Партизан – Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696501.jpg)
![Q2 Ліги чемпіонів. Визначено суперника для невдахи пари Партизан – Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696501.jpg)
Лугано поступився вдруге Фенербахче і зіграє у Q3 Ліги Європи
![Усик назвав боксера, який буде домінувати у суперважкій вазі у майбутньому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696245.jpg)
![Усик назвав боксера, який буде домінувати у суперважкій вазі у майбутньому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696245.jpg)
Українець виділив Мозеса Ітауму
![Руслан РОТАНЬ: «Україна грала краще за Аргентину. Задоволений хлопцями»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696445.jpg)
![Руслан РОТАНЬ: «Україна грала краще за Аргентину. Задоволений хлопцями»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696445.jpg)
![Хижняк переміг уродженця України у 1/8 фіналу боксерського турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696433.jpg)
![Хижняк переміг уродженця України у 1/8 фіналу боксерського турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696433.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/4/111/thumb_182300.jpg)
![zzg77](https://pic.sport.ua/images/users/0/4/111/thumb_182300.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/188/thumb_357774.jpg)
![Rzechpospolita](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/188/thumb_357774.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/62/thumb_412433.png)
![Alex196](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/62/thumb_412433.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![didora](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/132/thumb_346596.png)
![Alex Komnin](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/132/thumb_346596.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/105/thumb_421025.png)
![Первый Среди Равных](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/105/thumb_421025.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/62/thumb_412433.png)
![Alex196](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/62/thumb_412433.png)