| Оновлено 20 березня 2024, 00:47
3624
0

Барком-Кажани знову переміг і перевершив минулорічний показник у Плюс Лізі

Львівський клуб вже виграв 12 матчів та набрав 33 очки. Попереду ще 4 тури групового етапу

3624
0
plusliga.pl. Ілля Ковальов

Волейболісти львівського клубу «Барком-Кажани» у вівторок провели поєдинок 26-го туру польської Плюс Ліги. У місті Ченстохова вони зустрічалися з місцевою командою «Ексакт Системс Гемарпол», яку в першому колі обіграли з рахунком 3:1.

Стартовий сет сьогоднішнього матчу розпочався з того, що українці повели 0:3. Втім, господарі швидко ліквідували відставання та вийшли вперед 5:4. Далі гра йшла з перемінним успіхом, але ближче до закінчення місцеві волейболісти відірвалися на чотири очки 18:14, 20:16, а потім заробили чотири сетболи 24:20. До честі львів'ян, у цій ситуації вони не здригнулися. Коли подача перейшла до них, на заміну вийшов Віталій Кучер і став вдало вводити м'яч у гру. Кілька разів Лучано Палонськи відмінно діяв у захисті, а Ілля Ковальов завершував атаки точними ударами. Взявши чотири очки поспіль, гості вирівняли становище 24:24 (!). Після цього вони зуміли відіграти ще один сетбол і, врешті-решт, виграли партію 25:27.

У другому сеті підопічні Угіса Крастіньша також швидко відірвалися від суперників 1:5. Господарі намагалися наблизитись і навіть скорочували відрив до мінімуму. Проте українці продовжували набирати очки, контролювали ситуацію й довели справу до перемоги у партії 23:25.

Щодо третього сета, то тут львівська команда у першій половині була в ролі наздоганяючих і зрівняла рахунок лише в середині партії 13:13. Потім господарі знову пішли вперед 20:17, 21:18, але гравці «Баркома-Кажани» зуміли вирівняти становище 21:21 і з другого матчболу здобули вирішальну перевагу 24:26.

Після закінчення матчу приз найкращого гравця отримав капітан гостей Ілля Ковальов (на фото).

Наші волейболісти виступали у такому складі: Мойзе Гуйє (набрав 12 очок), Денніс Петровс (1), Лучано Палонськи (11), Владислав Щуров (7), Василь Тупчій (12), Ілля Ковальов (13), Дмитро Канаєв (ліберо) - стартовий. На заміну виходили: Віталій Кучер (0), Крістерс Дардзанс (0).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
26 тур. 19 березня. Ченстохова (Польща)
«Ексакт Системс Гемарпол» (Ченстохова, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна)

0:3 (25:27, 23:25, 24:26)

Тепер після 26 матчів у «Баркома-Кажани» стало 33 очки (12 перемог, 14 поразок) і він посідає 11 місце у турнірній таблиці. До речі, львів'яни вже перевершили свій минулорічний показник (30 очок у 30 матчах). В наступному турі 22 березня підопічні Угіса Крастінша в місті Велюнь прийматимуть «Ресовію» (Жешув), яка саме сьогодні стала володарем чоловічого Кубку ЄКВ.

(43)

Зіграно всі матчі чемпіонату України в чоловічій Суперлізі
Волейбол | 22 квітня 2024, 20:57 0

Золоті медалі виграв «Прометей», а на «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» чекає пониження у класі

Дніпро-1 – Динамо – 1:2. Шалена розв'язка з вилученням. Відео голів і огляд
Футбол | 27 квітня 2024, 16:45 0