| Оновлено 18 березня 2024, 20:47
318
1

Володимир БРАЖКО: «До аналізу боснійців справа ще не дійшла»

Півзахисник збірної України розповів про підготовку до матчу проти Боснії і Герцеговини

318
1
УАФ. Володимир Бражко

Півзахисник збірної України та київського «Динамо» Володимир Бражко розповів про підготовку до матчу плей-оф відбору до Євро-2024 проти Боснії і Герцеговини:

«Акліматизація проходить добре, хлопці підтримують. Була двостороння гра, що трошки додає розуміння. Якщо порівнювати з молодіжною збірною, то стиль один і схема одна, але все набагато швидше, усі набагато краще працюють із м’ячем. Звичайно, важче, але треба звикати до цього рівня, бути гідним представляти країну на ньому.

Звісно, втомилися після двосторонки, бо провели три тайми по 25 хвилин, велика інтенсивність. Був день відновлення, завтра теж. Сподіваюся, що добре відновлюся й буду гарно почуватися. Проти кого було складніше грати? Проти всіх!

До аналізу боснійців справа ще не дійшла. Усі хлопці під’їдуть, і будемо розбирати. У суперників добра збірна, але нам треба дивитися на себе, а не на них, показувати нашу гру, наш стиль».

Матч Боснія і Герцеговина – Україна відбудеться 21 березня о 21:45 за київським часом.