Віктор СКРИПНИК: «Готуємося дати бій Руху»
Наставник Металіста 1925 очікує на непросту гру
![Віктор СКРИПНИК: «Готуємося дати бій Руху»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/165/orig_673169.jpg)
Головний тренер харківського «Металіста 1925» Віктор Скрипник назвав цілі команди на матч проти «Руха» в рамках 21-го туру УПЛ.
– Вікторе, як вплинула на команду нічия проти «ЛНЗ»? З одного боку, нарешті не програли, з іншого - все ще не перемогли?
– Ось так і працюємо. Хотіли дуже виграти, але, на жаль, не тільки ми, а й наші суперники мріють про перемоги. Тішить те, що вже не програли й були хороші підстави виграти той матч проти «ЛНЗ». Зараз налаштовуємося дати бій «Руху», команді, яка грає своїми ресурсами, є хлопці, які приїхали з-за кордону, вони мріють про єврокубки. Але в нас теж є ті мрії, які ми хочемо досягти, а також нарешті виграти гру.
– Як зараз готуєтеся до «Руха»? Можливо, використовуєте щось нестандартне?
– Можу вас розчарувати, ми працюємо, не підлаштовуючись до суперників. Ми розбираємо цю команду, це потужний колектив, який грає в пресинг по всьому полі й з цим потрібно щось робити, тим більше, що ми теж хочемо діяти так. Будемо дивитися. Той настрій, який є у нас зараз, граємо вдома, ми граємо, можна сказати, після вдалої гри, коли вже немає тих поразок, які зачастили в нас. Тож, сподіваюсь, що буде ще краще.
– Як вважаєте, у чому сила «Руха»?
– Насамперед, у ті роки, коли вони грали з завданням не вилетіти, у них була дуже потужна юнацька команда. Два роки пройшло, зараз та молодь грає в УПЛ і той колектив, який у них є, і той тренер, який працював у юнацькій команді, вони зараз дуже гарно грають у Прем'єр-лізі. Проте, ще раз наголошую, що немає команд, у яких не можна виграти, на що ми сподіваємося і працюємо над цим.
– Напередодні тривалі контракти з клубом підписали його вихованці Обінайя та Панченко. Ви залучаєте їх до тренувань, Сем вже дебютував в УПЛ. Як можете охарактеризувати цих гравців, якими бачите їх перспективи?
– Ці хлопці заслуговують на це, але я завжди кажу, що все залежить від них. Якщо ти підписав контракт з першою командою, це не означає, що життя зупинилося і все в тебе буде й надалі так продовжуватися. Хлопці мають завжди розвивати себе далі, що вони й роблять, я сподіваюсь. І ті матчі, які ми даємо їм грати у складі юнацької команди - це якраз їм підходить, бо в такому віці ти маєш щотижня грати в футбол. Не тільки тренуватися з першою командою, а й грати в футбол, що вони і роблять. Потім приходять до нас. Якщо ми бачимо, що вони потрібні нам в грі, як ми робимо з Семом, то використовуємо. І очікуємо, що Мотя також у нас дебютує в першій команді.
– Після гри проти «ЛНЗ» ви сказали, що команда вперше зіграла ромбом. На «Рух» знову буде ця тактична схема чи будуть сюрпризи для львів'ян?
– Це та пропозиція, яка у нас вже є, ми можемо так зіграти. Перші два матчі ми, на жаль, програли, ми тоді грали не ромб. Буде зайвим, якщо я зараз почну розповідати, як ми будемо грати, що очікувати нашому супернику. Гра покаже. Ми працюємо, ми налаштовуємося, на жаль, наш суперник теж. Подивимося, я думаю, що буде цікаво.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Клаусула – 50 млн євро. Скаути Шахтаря вивчають 16-річного Віні Ферраза](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696047.jpg)
![Клаусула – 50 млн євро. Скаути Шахтаря вивчають 16-річного Віні Ферраза](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696047.jpg)
До сфери уваги «гірників» потрапив талант бразильського «Греміо»
![Тітмус виграла золото ОІ-2024 у плаванні на 400 метрів вільним стилем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695955.jpg)
![Тітмус виграла золото ОІ-2024 у плаванні на 400 метрів вільним стилем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695955.jpg)
Срібло – у Макінтош з Канади, а бронзу виграла американка Ледекі
![В овертаймі визначено переможця чемпіонату Європи 2024 WU-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695937.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695922.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695922.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696010.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Iigor6583](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)