12 березня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

12 березня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Узагалі без моментів наприкінці гри. Несерйозно.

12 березня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

12 березня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Олійника випустили замість Яшарі.

87’

Рубчинський прострілив із лівого флангу на ближню, де Гуцуляк у підкаті зіграв у ноги супернику.

12 березня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Ківінду замінили на Баденка. Знову.

12 березня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Наумець дограватиме замість Шестакова.

83’

Замість Хобленка гратиме Прядун.

12 березня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

МОМЕНТ! Муравський у останній момент на дальній стійці заблокував спробу Гаджиєва добити відскок із правого флангу штрафного від Гуцуляка.

12 березня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Подача з правого флангу із штрафного від Рибалки полетіла до рук Волинцю.

12 березня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Мельниченко з'явився на полі замість Горбунова.

74’

Хобленка на лівому фланзі оборони потягнув на газон Гаджиєв.

12 березня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

МОМЕНТ! Хобленко зачепився за відскок м'яча на правий фланг штрафного, проте з гострого кута під Волинцем пробив невдало.

12 березня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

МОМЕНТ! Бар перевів передачу з правого флангу поблизу на Яшарі, але той не пробив Волинця.

12 березня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Підкат від Рибалки на правому фланзі оборони проти Рубчинського.

12 березня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

МОМЕНТИ! Адамюк на правому фланзі оборони невдало скинув назад головою, після чого Шестаков зіграв у центр штрафного на Яшарі, але удар того в ближній кут парирував Волинець, після чого Сергій із метру до воріт головою не добив у порожні!

12 березня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Замість Філіппова гратиме Ківінда.

12 березня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Насонов перевів на кутовий простріл Гаджиєва з лівого флангу, але до цього Філіппов був у офсайді.

12 березня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Повернулись ми до того, що футболісти рубають один одного.

12 березня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Бар на ближній стійці перевів подачу кутового з лівого флангу на дальню, де був самотнім Саліху!

12 березня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

МОМЕНТ! Відверто привіз передачею назад на Волинця Горбунов у центральній зоні, але Шестаков із перехоплення воротаря не переграв.

12 березня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Пасіч із лівого флангу штрафного зіграв усередину на Бара, а той невдало закрутив повз дальню стійку.

12 березня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Дніпряни сіли до захисту та відбиваються.

12 березня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

ЛНЗ проводить позиційні атаки у відповідь.

12 березня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Гаджиєв пройшов через лівий фланг та прострілив до воротарського, після чого ногою Пеньков перевів у Гуцуляка поблизу, а відскок від того добив у сітку Філіппов.

12 березня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

МОМЕНТ! Пасіч прострілив із лівого флангу на ближню стійку, звідки бив у дотик Яшарі, але захисник блокував повз ближню стійку.

12 березня о 14:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Очеретька замінили на Гаджиєва.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

12 березня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

12 березня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, одну хвилину.

12 березня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Позиційні атаки від Дніпра-1 на завершення першого тайму.

12 березня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

МОМЕНТ! Пасіч виконав удар під поперечину з лівого флангу штрафного, але Волинець перевів на кутовий.

12 березня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Гуцуляк пішов на двох на вході до правого флангу штрафного й заробив кутовий.

12 березня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Каплієнко підкатом у центрі поля збив Очеретька.

12 березня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Шестаков красиво п'ятою на правому фланзі скинув на Яшарі, але тому акцентовано пробити не дали захисники.

12 березня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Бар замикав головою подачу штрафного з правого флангу від Рибалки, але у ворота помітно не влучав.

12 березня о 13:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Команди почали рубати один одного на всіх ділянках поля.

12 березня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Бабенко запустив дальній удар із правого флангу повз ближню стійку з рикошетом від захисника.

12 березня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Гуцуляк програв боротьбу Саліху на правому фланзі штрафного під час закидання з глибини.

12 березня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Хобленко пропустив під ногою передачу з лівого флангу від Яшарі до центру штрафного.

12 березня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Кутовий заробив Рубчинський ударом із відскоку від подачі з лівого флангу до зони перед штрафним.

12 березня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Риблака дав по ногах Піхальонку, коли той грав у стінку з Рубчинським на вході до лівого флангу штрафного.

12 березня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Горбунов заробив штрафний просуванням до лівого флангу контратаки.

12 березня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

МОМЕНТ! Рибалка подав на ближню кутовий із лівого флангу, а там Бар замкнув трохи повз каркас воріт головою.

12 березня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Господарі взагалі негостинно зустрічають суперників і нічого не дають їм робити.

12 березня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

МОМЕНТ! Волинець дотягнувся до удару Хобленка з пів кола перед штрафним лівий кут та перевів м'яч на кутовий.

12 березня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Команди грають при помітному снігопаді.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

12 березня о 12:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 12-го березня, відбудеться поєдинок 21-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться черкаський ЛНЗ і дніпровський «Дніпро-1». Матч відбудеться в с. Ковалівка, на полі стадіону «Колос», початок о 13:00.

Дедалі більше проблем із досягненням результатів виникає в команд, які пішли на зимову перерву серед лідерів чемпіонату. Так і до стану одвічних перегонів «Шахтаря» і «Динамо» можна справу довести. «Дніпро-1» усе ще демонструє ознаки конкуренції, але в попередньому турі його поразка від «Руху» (0:1) відверто здивувала. А зараз команда Юрія Максимова на виїзді гратиме проти новачків «елітного» дивізіону, які у двох із трьох офіційних матчів 2024 року не програвали.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу ЛНЗ – «Дніпро-1».