561
0
ФК Шахтар

Найважливіші цифри 20-го туру УПЛ – у нашому традиційному огляді.

«Шахтар» вп’яте поспіль перемагає «Колос», як загалом (м'ячі 14-4), так і на своєму полі (м'ячі 17-3).

Гірники, які здобули 10-ту перемогу над ковалівцями, святкують загалом 5-ту поспіль вікторію в УПЛ (м'ячі 12-4), а в рідних стінах – 4-ту (м'ячі 12-4).

50-й матч у чемпіонатах України у лавах помаранчево-чорних проводить Артем Бондаренко.

Кевін оформляє 6-й дубль «Шахтаря» у поєдинках із «Колосом». При цьому перший його гол виявляється 70-м для «джокерів» усіх команд цього сезону, а другий – 30-м для гірників у баталіях із ковалівцями.

Лассіна Траоре стає 9-м гравцем в історії чемпіонатів України, який вразив свої та чужі ворота в одному матчі.

ФК Шахтар. Лассіна Траоре

М'яч, забитий Олегом Ільїним, виявляється 100-м, пропущеним Дмитром Різником в УПЛ.

Безвиграшна серія «Колоса» у зустрічах із «Шахтарем» досягає 11 матчів (=1-10).

Ковалівці зазнають 20-ї поразки в елітному дивізіоні під керівництвом Ярослава Вишняка.

«Динамо» перериває дві 6-матчеві переможні серії: в УПЛ (м'ячі 15-4) та у зустрічах із «Вересом» (м'ячі 16-1).

Кияни оновлюють особистий рекорд, продовживши гостьову гольову серію до 32-х матчів.

У ворота динамівців 80-й раз призначають пенальті.

50-й матч в українській кар'єрі проводить нігерієць Беніто (ЧУ – 44, КУ – 2, ЄК – 4).

10-й м'яч у лавах киян забиває Назар Волошин (ЧУ – 8, ЄК – 2).

«Верес» вперше підписує мирову з «Динамо» на своєму полі (у 8-й грі).

Марко Мрвальєвич, який зрівняв рахунок у поєдинку з динамівцями на 90+9-й хвилині, стає автором найпізнішого вирішального голу в історії чемпіонатів України. Крім того, чорногорець на 497-й хвилині перериває безгольову серію червоно-чорних у баталіях із біло-синіми.

Юрій Вернидуб проводить 50-й матч на посаді головного тренера «Кривбаса» (+24= 9-17, 63-52).

«Оболонь» зазнає 10-ї поразки в елітному дивізіоні.

«Пивовари» обходяться без голів на чужих полях 312 хвилин поспіль.

«Рух» із 4-ї спроби вперше перемагає у гостях у «Дніпра-1», перериваючи 4-матчеву програшну серію у зустрічах із дніпрянами.

Львів'яни забивають 10-й м'яч «Дніпру-1» в УПЛ.

Юрій Максимов зазнає 80-ї поразки у тренерській кар'єрі (ЧУ – 70, КУ – 8, ЄК – 2).

СК Дніпро-1. Юрій Максимов

Дніпряни, які вперше не змогли вразити ворота «Руха», проводять 20-й безгольовий матч в елітному дивізіоні.

«Ворскла» стає третім клубом після «Динамо» та «Шахтаря», який провів 800 матчів у чемпіонатах України.

Полтавці беруть гору над одеситами загалом 4-й раз поспіль (м'ячі 6-2), а в гостях – 6-й (м'ячі 10-2).

Біло-зелені стають авторами 50-ї перемоги гостей в УПЛ-2023/24.

«Чорноморець» зазнає 10-ї поразки цього сезону.

Артем Козак на 338-й хвилині перериває суху серію «Олександрії».

«Зоря» не пропускає 3 гри поспіль, як загалом (320 хвилин), так і на своєму полі (271 хвилина).

«Минай», який провів 10-й безгольовий матч цього сезону, зазнає 10-ї поразки в УПЛ-2023/24.

«Металіст 1925» перериває 7-матчеву програшну серію, але продовжує дві інші свої «рекордні» серії: без перемог - до 8 матчів (=1-7) і з пропущеними голами – до 13.

50-й матч у чемпіонатах України проводить Юрій Копина («Олександрія»), 1-й – Ярослав Проценко («Металіст 1925») та Артем Слесар («Зоря»).

У 3-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Фабрісіо Альваренга («Чорноморець»), у 2-му – Євген Запорожець («Оболонь»), Ярослав Кисіль («Минай») та Єгор Твердохліб («Кривбас»).

15-й м'яч в УПЛ забиває Лассіна Траоре, 10-й – Денис Антюх, 5-й – Андрій Бацула, Артем Козак, Микола Михайленко та Артем Шулянський, 1-й – Кевін (у 2-й грі).

У 4-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Владлен Юрченко («Металіст 1925»), у 3-й – Андрій Бацула («Ворскла»), Владислав Бугай («Зоря») та Сергій Рибалка (ЛНЗ).

1-й дубль в українських чемпіонатах робить Кевін (у 2-й грі), який оформив 25-й дубль УПЛ-2023/24.

Едуад Сарапій, який вчинив «самостріл», стає автором 350-го голу сезону-2023/24.

10-й пенальті з 11 реалізовує Владлен Юрченко, 3-й із 4-х - Сергій Рибалка.

Лассіна Траоре стає автором 13-го автоголу «Шахтаря», а Едуард Сарапій – 5-го «Дніпра-1».

2-гу червону картку у чемпіонатах України отримує Лукас Тейлор.

50-й «гірчичник» цього сезону заробляє для своєї команди Олексій Хобленко (ЛНЗ).

20-й поєдинок в елітному дивізіоні проводить арбітр із Харкова Дмитро Панчишин.

Юрій ЛЯХОВЕЦЬКИЙ

(6)

Список бомбардирів Серії А після голу Довбика, хет-триків Ретегі та Тюрама
Футбол | 07 жовтня 2024, 11:07 0

У чемпіонаті Італії завершився 7-й тур, на рахунку українського форварда 3 забиті м'ячі