13

Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: «Ми не награли на перемогу»

Тренер «Динамо» – про матч проти «Вереса»

ФК Динамо. Олександр Шовковський

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Шовковський прокоментував нічию 1:1 із рівненським «Вересом» у матчі 20-го туру чемпіонату України:

«Завжди дуже неприємно втрачати очки на останніх хвилинах. Але це футбол. Ми не награли на перемогу. Були моменти, ми могли їх реалізовувати, але я побачив у суперника більше бажання, ніж у нас. Більше додати нічого», – заявив наставник киян після матчу.

Нагадаємо, «Динамо» втратило перемогу над «Вересом» через пенальті в компенсований до другого тайму час.