Жузеп ГВАРДІОЛА: «Не знаю, чи вдасться нам виграти титул»

Головний тренер «Манчестер Сіті» бачить сильних конкурентів

1799
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Жузеп Гвардіола

Головний тренер «Манчестер Сіті» Жузеп Гвардіола прокоментував вольову перемогу у дербі з «Манчестер Юнайтед» (3:1).

«Не виграти цей матч не було б добре. Результат відповідав нашій грі, і це дійсно чудово.

Ми почали дуже добре, але після семи хвилин і першого довгого закидання не витримали лінію. Ми трохи хвилювалися в першому таймі в останній третині, але так, це була дійсно гарна гра.

Вони – команда, побудована для контратак, і вони можуть покарати вас. Тому ви повинні не забувати про це. Якби ми не займали в атаці хороші позиції, вони могли б тікати у вдалі контратаки і забити другий гол, ускладнивши ситуацію.

Щодо боротьби за титул, то все залежить від нас. Ми не можемо контролювати, що роблять «Ліверпуль» або «Арсенал», «Астон Вілла» або інші претенденти. Ми робимо те, що маємо робити, щоб перемогти сьогодні, у наступну середу і неділю. Ця команда – легендарна.

Чи вдасться нам це? Я не знаю. У нас сьогодні більше очок на цьому етапі, ніж минулого сезону. Різниця в тому, що «Ліверпуль» має, я не знаю, на скільки більше очок, ніж на цьому етапі минулого сезону. Коли суперник так грає, що я можу сказати, можу тільки привітати. Ми будемо йти від гри до гри», – сказав Гвардіола.