Попередження: Горбунов, 60, Рубчинський, 85

«Оболонь»: Федорівський – Прокопенко, Лук’янчук, Приймак, Грисьо (Тарануха, 81) – Суханов (Дубко, 67), Косовський (Мороз, 74), Черненко, Мединський – Краснопір (Вишневський, 81), Слободян.

Запасні: Рибка, Осман, Нагієв, Чернов, Груша, Карась, Запорожець, Вовкун.

«Дніпро-1»: Волинець – Горбунов, Кравець, Адамюк, Мірошніченко – Рубчинський, Сарапій – Очеретько (Гаджиєв, 73), Піхальонок, Гуцуляк – Філіппов (Ківінда, 56, Є. Пасіч, 90).

Запасні: Юрчук, Кінарейкін, Баденко, Авраменко, Мельниченко.

03 березня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

03 березня о 14:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Простріл із лівого флангу до центру штрафного Горбунов виконував уже з-за лицьової.

03 березня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

МОМЕНТ! Удар із штрафного з правого флангу від Піхальонка під ближню стійку парирував Федорівський.

03 березня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме чотири хвилини.

90’

Зворотна заміна Ківінди на Пасіча.

89’

Вистрілив із штрафного Слободян над воротами.

03 березня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

За атаками Оболоні спостерігаємо цими хвилинами.

03 березня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Рубчинський дав ззаду по ногах на лівому фланзі атаки Морозу.

03 березня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Замість Краснопіра вийшов Вишневський.

81’

Грисьо поміняли на Тарануху.

03 березня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Гуцуляк грав із правого флангу штрафного на Ківінду до центру, але той перебував у офсайді.

03 березня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Фол від Слободяна в центрі поля проти Гуцуляка.

03 березня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Косовського замінили на Мороза.

73’

Замість Очеретька вийшов Гаджиєв.

03 березня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Без моментів триває гра цими хвилинами.

03 березня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Грисьо в центрі штрафного забрав відскок від подачі з лівого флангу, але ефектно махнув ногою повз м'яч під час удару.

03 березня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Замість Суханова вийшов Дубко.

03 березня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Волинець на виході до центру штрафного під подачу з правого флангу влетів у голову Адамюка.

03 березня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Оболонь розігрує м'яч на чужій половині.

03 березня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Дрібний фол проти Черненка на лівому фланзі атаки від Горбунова зупинив контратаку суперників.

03 березня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Закидання з глибини лівого флангу Краснопір так і не провів повз Адамюка в центрі штрафного.

03 березня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Краснопір прострілом із правого флангу влучив у Очеретька в підкаті та заробив кутовий.

03 березня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Замість Філіппова гратиме Ківінда.

03 березня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Штурм чужих володінь від Оболоні триває.

03 березня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Волинець виходив на перехоплення подачі з лівого флануг перед власним воротарським і травмував коліно в зіткненні з Адамюком.

03 березня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Косовський запустив у аут переведення на лівий фланг атаки.

03 березня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Фол проти Рубчинського на лівому фланзі чужої половини від Прокопенка.

03 березня о 14:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 березня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Краснопір кинув поміж ніг Кравця на правому фланзі штрафного, після чого його простріл до рук Волинця зрізав Піхальонок.

03 березня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Федорівський забрав до рук із другої спроби подачу з лівого флангу штрафного від Очеретька.

03 березня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Оболонь намагається перехопити ініціативу.

03 березня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Філіппов добив у порожні ворота відскок від Федорівського, який за мить до цього парирував удар Сарапія головою на завершення подачі кутового з лівого флангу до воротарського.

03 березня о 13:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ! Федорівський потягнув під поперечиною удар Адамюка на завершення подачі кутового з правого флангу на дальню стійку.

03 березня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Удар головою від Лук'янчука в центрі штрафного завершував подачу стандарту з глибини правого флангу від Черненка, але м'яч полетів над воротами.

03 березня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Дніпряни дрібними фолами на власній половині зупиняють атаки суперників.

03 березня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Оболонь знову тримає м'яч у центрі поля.

03 березня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Прокопенко з лівого флангу виконував подачу до штрафного, яку головою повз ближню стійку підрізав Сарапій.

03 березня о 13:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

МОМЕНТ! Федорівський перед собою відбив та одразу ж забрав відскок під час дальнього пострілу з лівого флангу низом від Сарапія.

03 березня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Ударом із штрафного Мірошніченко поцілив точно в стінку.

03 березня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

МОМЕНТ! Адамюк головою завершував подачу кутового з лівого флангу перед воротарським, але спрямував м'яч точно до рук голкіпера.

22’

Гуцуляк здалеку з правого флангу пробив у Грисьо, від якого м'яч полетів на протилежний кутовий.

03 березня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Суханов завдав дальній постріл із лівого флангу до рук воротаря.

03 березня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Приймак відправив діагональ із правого флангу оборони до рук Волинця до чужого штрафного.

03 березня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Краснопір виконав невдалу подачу з лівого флангу на дальню стійку.

03 березня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Утримує м'яч команда господарів за центральною лінією.

03 березня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Гуцуляка на лівому фланзі атаки поклав на газон Прокопенко.

03 березня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Подача кутового з лівого флангу завершилась ударом головою від Сарапія в центрі штрафного, але у ворота м'яч не пішов.

9’

Філіппов вистрілив здалеку з лівого флангу в захисника, від якого м'яч полетів на кутовий.

03 березня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Прокопенка потягнув на газон у боротьбі на правому фланзі штрафного Гуцуляк.

03 березня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Краснопір не дістав головою до подачі з правого флангу від Мединського на ближній стійці.

03 березня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Помірна активність обох команд на старті зустрічі.

03 березня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Кравець запустив невдале закидання до лівого флангу атаки.

03 березня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Тримає м'яч Оболонь на власній половині.

03 березня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

03 березня о 12:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

03 березня о 12:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 3-го березня, відбудеться поєдинок 19-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться київська «Оболонь» і дніпровський «Дніпро-1». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Оболонь-Арена», початок о 13:00.

Команда Юрія Максимова так і не дотиснула «Минай» у минулому турі (1:1), тому вже три матчі поспіль у чемпіонаті не знає перемог. В умовах чемпіонських перегонів – це вкрай небезпечна ситуація. Але і футболісти Валерія Іващенка залишилися незадоволеними результатом домашньої гри проти «Чорноморця» (1:1), за підсумком якої також заслуговували на більше. І у них теж за плечима є невдала смуга довжиною у вісім матчів без перемог. Хто першим зійде з цього шляху?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Оболонь» – «Дніпро-1».