ВІДЕО. Скандал в Іспанії! Вкрали перемогу? Реал забив, але після свистка

2 березня «Реал» Мадрид зіграв унічию з «Валенсією» з рахунком 2:2

7695
27

2 березня на «Местальї» відбувся матч 27-го туру Ла Ліги між командами «Валенсія» та «Реал» Мадрид. Гра завершилась із рахунком 2:2.

Голами за господарів відзначилися Уго Дуро (27) та Роман Яремчук (30). У королівського клубу дубль оформив Вінісіус Жуніор (45+5, 76).

У воротах «вершкових» відіграв Андрій Лунін.

Головний арбітр додав 7 хвилин до основного часу поєдинку. Однак через затримки рефері дозволив командам трохи переграти.

На 90+9-й хвилині Джуд Беллінгем забив гол. Але за кілька секунд до цього суддя дав фінальний свисток і, зрештою, не зарахував взяття воріт.

Беллінгем надто емоційно висловлював своє невдоволення, що в результаті отримав червону картку.