Час для порівнянь. У Мудрика стільки ж матчів за Челсі, скільки і за Шахтар

У Михайла по 44 матчі у футболках «пенсіонерів» та «гірників»

4446
11
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

28 лютого лондонський «Челсі» обіграв «Лідс» у 1/8 фіналу Кубка Англії з рахунком 3:2 і пробився до наступної стадії турніру.

У цьому поєдинку 93 хвилини відіграв український вінгер Михайло Мудрик, який відзначився голом на 37-й. На його рахунку 5 забитих м'ячів та 5 асистів у футболці «пенсіонерів».

Цей матч став для Михайла 44-м за «Челсі». Стільки ж він провів і за донецький «Шахтар», звідки й перебрався до столичного клубу Англії взимку 2023 року за 70 + 30 (бонуси) млн євро.

За 44 поєдинки у складі «гірників» Мудрик відзначився 12 голами та 17 гольовими передачами. Також варто зазначити, що за лондонців українець провів загалом 1961 хвилину на полі, а за донецький клуб – 2345.

Відео голу Мудрика та огляд матчу Челсі – Лідс – 3:2