ЧС з хокею. Перемога Канади, Латвія виграла з травмованим воротарем

Завершився черговий ігровий день на турнірі

33559
1

У групі A на чемпіонаті світу з хокею відбувся матч команд-лідерів. Канада після вчорашньої перемоги над Фінляндією зуміла обіграти Швейцарію з рахунком 3:2.

Кленові набирають 17 очок і виходять перше місце. Чехія відстає на 1 пункт, Швейцарія – на три.

У матчі іншої групи Словаччина та Латвія зіграли в основний час внічию 2:2. При цьому словаки закинули другу шайбу за 1 хвилину 45 секунд до кінця третього періоду, але суперник встиг зрівняти та перевести зустріч до овертайму. В овертаймі Латвія не використала шанс у більшості, проте виграла у напруженій серії булітів.

При цьому латвійський воротар Гудлевскіс і овертайм, і серію булітів провів з травмою ноги. Кіпер важко переміщувався, але не просив заміну, а тренер не випускав Мерзлікінса.

Цією перемогою Латвія зберегла шанси вийти до чвертьфіналу. Команда за тур до кінця залишається п'ятою з 9 очками, Словаччина зараз четверта з 12 пунктами.

Чемпіонат світу з хокею

Група A

Швейцарія – Канада 2:3

Шайби: 01:42 Козенс (Таварес, Менджепейн) - 0:1, 11:15 Фіала (Хішер, Йосі) - 1:1, 25:03 Леффел (Фора) - 2:1, 28:46 Козенс (Менджепейн, Таварес) - 2:2, 30:39 Пол (Менджепейн, Козенс) - 2:3

Воротарі: Дженоні – Біннінгтон

Група B

Словаччина – Латвія 2:3 по булітах

Шайби: 18:39 Фрібергс (Індрасіш, Букартш) - 0:1, 42:06 Поспішил (Регенда) - 1:1, 58:16 Чехралік (Слафковськи, Гривік) - 2:1, 58:40 Цибульскіс, Індрасіш) - 2:2

Воротарі: Главай - Гудлевскіс