Румунка видала приголомшливий поєдинок

1470
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Сорана Кирстя

Румунська тенісистка Сорана Кирстя (№22 WTA) в 1/4 фіналу турніру WTA 1000, що проходить у Дубаї (ОАЕ), з'ясувала стосунки з Маркетою Вондроушовою (№8 WTA).

Зустріч завершилася перемогою Кирсті у трьох сетах.

Після поразки 2:6 у першій партії, Сорана Кирстя програвала по ходу другого сету з рахунком 1:5. Ба більше, їй довелося відіграти 6 матчболів. У гру вона успішно повернулася і за підсумкові 2 години 43 хвилини відсвяткувала перемогу.

WTA 1000 Дубай. 1/4 фіналу

Маркета Вондроушова (Чехія, 7) – Сорана Кирстя (Румунія) – 6:2, 6:7 (1:7), 2:6

Для Вондроушової ця поразка стала четвертою поспіль на стадії 1/4 фіналу. Вона не проходила далі, починаючи з Вімблдону-2023.

Кирстя, якій 33 роки, стала найстаршою півфіналісткою турніру в Дубаї з моменту його заснування в 2001 році.

У півфіналі WTA 1000 у Дубаї Кирстя зіграє з Жасмін Паоліні, яка пройшла чвертьфінал на відмові Єлени Рибакіної.