Сімоне Індзагі може пропустити ще один матч команди

1194
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Сімоне Індзагі

Головний тренер «Інтера» Сімоне Індзагі пропускав суботній матч команди проти «Роми» через перебір жовтих карток. Однак, за інформацією італійського видання Tuttosport, Індзагі може отримати ще один матч дискваліфікації через те, що в перерві він говорив із командою телефоном за допомогою гучномовця.

Ця інформація стала відомою завдяки захиснику «Інтера» Алессандро Бастоні, який у післяматчевому інтерв'ю на телебаченні розповів про розмову з Індзагі в перерві. На перерву «Інтер» пішов, поступаючись у рахунку 1:2, проте в підсумку переміг 4:2, сам Бастоні забив четвертий гол команди.

Дисциплінарний комітет Федерації футболу Італії вивчить це питання, і, якщо факт зв'язку Індзагі з командою підтвердиться, тренеру загрожує ще один матч дискваліфікації.

Свій наступний матч «Інтер» проведе в п'ятницю, 16 лютого вдома проти «Салернітани», яка вчора звільнила з посади головного тренера старшого брата Індзагі, Філіппо.