Антон ДУДЧЕНКО: «Загалом незадоволений результатом»
Український біатлоніст – про чоловічий спринт на чемпіонаті світу
![Антон ДУДЧЕНКО: «Загалом незадоволений результатом»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/134/orig_666977.jpg)
Український біатлоніст Антон Дудченко підсумував чоловічий спринт на чемпіонаті світу 2024 в чеському Нове Мєсто.
– Антоне, скажи, як для тебе пройшла ця гонка, наскільки ти задоволений результатом свого виступу?
– Звісно, що я незадоволений. Єдине, чим задоволений, що вдалося справитися зі стрільбою. З фізичною формою досить складна ситуація весь сезон. Ми так нічого і не змогли змінити. З нулем бути за сорок, я вважаю це дуже поганий результат. Дякую за лижі, сьогодні були гарні лижі, незважаючи на таку складну погоду і для сервісів, я для спортсменів. Загалом незадоволений результатом, дуже важко було по дистанції.
– Ти для себе шукав вже відповіді, чому так сталося по сезону, що можливо змінилося у підготовці, що отак вийшло із формою?
– Важко говорити, що ми зробили неправильно. Є якісь догадки, та це тільки догадки, і ми не знаємо, якщо б зробили по іншому, який би був результат. Тому я не можу точно сказати про причини, чому така фізична форма у цьому сезоні.
– Ти досить повільно стріляв. Розумів, що з чистою стрільбою можеш поборотися за топ-40?
– Так, я розумів, що повільно рухаюся по трасі і намагався чисто відпрацювати на вогневих рубежах. Тому, може, десь і перестраховувався, стріляв довше, та це виправдалося.
– На колах вдалося з кимось попрацювати, були якісь контактні моменти?
– В останній групі було мало людей на дистанції, тому майже всю гонку я працював сам.
– Ти потрапляєш у гонку переслідування, наскільки хочеться поправити свій результат?
– Звісно, завжди хочеться покращити свої результати, буду працювати на максимумі. Зроблю все, що від мене залежить, що я можу на даний момент віддати на 110%.
– Вітання якісь передаєш?
– Хочу, в першу чергу, подякувати всім захисникам України, завдяки ним ми можемо тут змагатися, представляти Україну. Всім вболівальникам хочу передати привіт, дякую, що нас підтримуєте у такий непростий для нас сезон.
Нагадаємо, що за підсумками спринту Антон Дудченко фінішував на 39-й позиції.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик не допоміг. Ловчинський програв нокаутом у першому поєдинку Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696249.jpg)
![Усик не допоміг. Ловчинський програв нокаутом у першому поєдинку Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696249.jpg)
Українця нокаутували у першому раунді
![ОФІЦІЙНО. Яремчук перейшов у клуб, який виграв єврокубок у минулому сезоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696366.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Яремчук перейшов у клуб, який виграв єврокубок у минулому сезоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696366.jpg)
Роман приєднався до грецького «Олімпіакоса»
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696319.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696319.jpg)
![«Прилетіло так, що я не чув зал». Усик – про найважчий момент бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696350.jpg)
![Джошуа розкритикував Ф'юрі за образи в бік Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696352.jpg)