Захисник із п'ятьма сезонами в УПЛ приєднався до команди Другої ліги
«Скала 1911» продовжує шукати посилення
![Захисник із п'ятьма сезонами в УПЛ приєднався до команди Другої ліги](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/132/orig_666534.jpg)
Як стало відомо Sport.ua, на другому зимовому зборі в Моршині до стрийської команди «Скала 1911» приєдналися два захисники. Центральний Роман Никитюк (останній клуб – «Нива» Вінниця) – в середу вже зіграв за «зелено-малинових» один тайм у контрольному матчі з «Минаєм» U19 (2:0). Правий – Микола Сираш («Кудрівка») – під'їхав трохи пізніше, його неофіційний дебют у складі «Скали 1911» може відбутися 10 лютого, коли команда проведе спаринг з «Вікторією».
30-річний Никитюк у грудні розірвав контракт із друголіговою «Нивою» з Вінниці. У складі вінничан він провів 16 офіційних матчів та забив 2 м'ячі. До цього захисник провів п'ять сезонів в УПЛ, виступаючи за «Волинь» та «Львів». У Першій лізі він грав за ту саму «Волинь», а ще «Рух», «Минай» та «Гірник-Спорт».
25-річний Сираш на професійному рівні виступав за молодіжні команди «Зірки» та «Десни», «Чернігів» та «Кудрівку». У складі останньої в осінній частині сезону він провів 19 матчів.
«Скала 1911» посідає 5-е місце в турнірній таблиці Другої ліги, набравши 25 очок.
Раніше Sport.ua повідомляв про приїзд до команди на перегляд ексголкіпера одного з лідерів Першої ліги.
У січні-лютому «Скала 1911» підписала контракти з чотирма новачками: захисником Олександром Руденком (остання команда – «Кудрівка»), півзахисниками Вадимом Мердєєвим («Хуст») та Іллею Цурканом (ЮКСА), а також найкращим бомбардиром чемпіонату Івано-Франківської області нападником Андрієм Боднаруком («Вільхівці»).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Сергій ПАЛКІН: «Іноземні гравці вірять в Україну. Для Шахтаря це важливо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696553.jpg)
![Сергій ПАЛКІН: «Іноземні гравці вірять в Україну. Для Шахтаря це важливо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696553.jpg)
«Гірники», незважаючи на активну фазу повномасштабної війни, продовжують підсилюватись легіонерами
![Підсумкові таблиці футбольного турніру ОІ. Визначено пари 1/4 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696497.jpg)
![Підсумкові таблиці футбольного турніру ОІ. Визначено пари 1/4 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696497.jpg)
Франція – Аргентина, Єгипет – Парагвай, Марокко – США, Японія – Іспанія
![Голкіпер збірної України U-19 увійшов до символічної збірної Євро-2024 U-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696614.jpg)
![Голкіпер збірної України U-19 увійшов до символічної збірної Євро-2024 U-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696614.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Аргентини](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696447.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Аргентини](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696447.jpg)
![Хижняк переміг уродженця України у 1/8 фіналу боксерського турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696433.jpg)
![Хижняк переміг уродженця України у 1/8 фіналу боксерського турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696433.jpg)