Анчелотті похвалив Луніна після центрального матчу туру Реал – Атлетіко

4 лютого королівський клуб та «матрацники» зіграли внічию з рахунком 1:1

14429
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Карло Анчелотті

4 лютого відбувся центральний матч 23-го туру Ла Ліги між мадридськими командами «Реал» та «Атлетіко». Гра завершилась із рахунком 1:1.

Український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін розпочав поєдинок із перших хвилин і пропустив гол лише на 90+3-й.

Після завершення зустрічі головний тренер королівського клубу Карло Анчелотті похвалив Андрія, а також прокоментував нічийний результат поєдинку:

«Лунін? Він відбив удар Грізманна, впевнено перевів м'яч, допоміг команді зі стандартами, зробив усе дуже добре.

Це була дуже хороша гра з нашого боку, контрольована, нам не пощастило пропустити наприкінці, але нам не вистачало висоти, і ми це знали. Трапляються випадки, коли виграєш на останніх хвилинах.

Не треба ні в чому дорікати, ми залишаємося лідерами і маємо шанс завдати ще одного удару в суботу. Нічого зайвого, бо команда дуже хороша. Цей матч ми провели дуже добре.

Ми маємо сильну команду. Кожен робить свій внесок, у нас були втрати, і я дуже задоволений. Не призначили пенальті? Без коментарів», – сказав Карло.

Відеоогляд матчу Реал – Атлетіко – 1:1