Динамо – Левські – 0:1. Текстова трансляція матчу

Контрольний матч. Туреччина.

«Динамо» (Україна) – «Левські» (Болгарія) – 0:1

Гол: Галчєв (22).

Попередження: Дубінчак (60) - Охена (30).

«Динамо» (стартовий склад): Нещерет, Гусєв, Попов, Михавко, Вівчаренко, Бражко, Рамадані, Царенко, Караваєв, Беніто, Ванат.

Склад на 2 тайм: Бущан, Дубінчак, Дячук, Сирота, Біловар, Волошин, Малиш, Бражко (Царенко, 68), Андрієвський, Пашко (Діалло, 74), Пономаренко.

«Левські» (стартовий склад): Андрєєв, Галчєв, Ван дер Каап, Цунамі, Кордоба, Охена, Мітков, Фадіга, Уельтон, Петков, Рікардіньо.

02 лютого о 17:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 лютого о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

02 лютого о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Андрієвський виконав навіс у штрафний майданчика, гравець Левські виграв верхову боротьбу.

02 лютого о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Небезпечно!

Бущан ще раз врятував Динамо. У стрибку відбив удар гравця Левські з півкола штрафного майданчика.

Дуже слабко виглядають сьогодні динамівці.

02 лютого о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Небезпечно!

Велтон пробив з лінії штрафного майданчика - Бущан відбив м'яч у правому нижньому куті воріт.

02 лютого о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Небезпечно!

Ще один небезпечний момент біля воріт Динамо. Галчєв прострілив на лінії воротарського майданчика, Рікардіньо зіграв на випередження, м'яч після його удару пролетів вище поперечини.

02 лютого о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Бущан забрав м'яч в ногах суперника, який мчав до воріт.

02 лютого о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Дубінчак завалив Велтона в центрі поля та зірвав контратаку Левські.

02 лютого о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Галчєв навісив у штрафний майданчик, Рікардіньо пробив головою - повз ворота.

02 лютого о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Немає конструктивних дій у грі динамівців

02 лютого о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 лютого о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Андрієвський пробив зі штрафного з 18 метрів - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

02 лютого о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У другому таймі в складі Динамо на поле вийшли: Бущан, Дубінчак, Дячук, Сирота, Біловар, Волошин, Малиш, Бражко, Андрієвський, Пашко, Пономаренко.

02 лютого о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

02 лютого о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 лютого о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

02 лютого о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Перший кутовий у матчі виконали кияни. Після навісу Ванат пробив головою, м'яч пролетів повз ворота.

44’

Захисник Левські у падінні вибив м'яч на лицеву лінію після прострілу з лівого флангу.

02 лютого о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Штрафний удар з лівого флангу виконали динамівці. Андрєєв спокійно забрав м'яч до рук.

02 лютого о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Жорсткувато грають футболісти Левські як для товариського матчу.

02 лютого о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Караваєв та Беніто не порозумілися у штрафному майданчику Левські.

02 лютого о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Царенко ледь не відібрав м'яч у голкіпера Левські. Той все ж вибив м'яч зі штрафного майданчика.

02 лютого о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Охена отримав попередження за фол в центрі поля. По ногах отримав Царенко.

02 лютого о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Динамівці поки що не можуть створити гольову нагоду. Атаки завершуються переважно перед штрафним майданчиком Левські.

02 лютого о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

ГОЛ

Галчєв підібрав м'яч, наблизився до воріт та пробив з району півкола штрафного майданчика і завдав удару — м'яч влетів прямісінько в кут воріт. Нещерет стрибнув, але до м'яча не дотягнувся.

02 лютого о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Царенко завдав неточного удару з-за меж штрафного майданчика.

02 лютого о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Небезпечно!

Нещерет відбив м'яч у верхньому куті після несильного удару Кордоби головою.

02 лютого о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Болгари розіграли кутовий, Пєтков увійшов до штрафного майданчика та прострілив - Нещерет ногою зіграв на перехопленні.

02 лютого о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Після навісу зі штрафного удару Гусєв пробив головою приблизно з 8 метрів. М'яч пролетів дуже близько до лівої стійки воріт.

02 лютого о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Ван дер Каап видавив Ваната зі штрафного майданчика. На фланзі на Ваната налетів Цунамі. Штрафний удар.

02 лютого о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Гравці Динамо намагаються активно пресингувати.

02 лютого о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Гравець Левські увійшов до штрафного майданчика та намагався прострілити вздовж воріт, захисник Динамо завадив.

01 лютого о 21:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У п'ятницю, 2 лютого, київське «Динамо» проведе четвертий контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. Суперник – софійський «Левські» (Болгарія). Початок поєдинку заплановано на 16:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Левські» – 26-разовий чемпіон і 27-разовий володар Кубка Болгарії. Останнього разу софійський клуб виборов титул чемпіона у 2009 році, національний кубок – у 2022 році. За результатами першої половини поточного сезону суперник динамівців у 20 зіграних матчах набрав 35 очок. Від лідера турнірної таблиці — команди «Черно море» – підопічні Ніколая Костова відстають на 10 очок.

Нагадаємо, у попередньому контрольному поєдинку «Динамо» здобуло першу перемогу у 2024 році.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» – «Левські».