Перша перемога у 2024 році. Динамо з великим рахунком обіграло Пахтакор

Підопічні Олександра Шовковського виявилися сильнішими за команду Максима Шацьких

13412
184
ФК Динамо Київ

Київське «Динамо» 30 січня зіграло свій третій контрольний матч на зборах у Туреччині. Суперник — чинний чемпіон та найтитулованіший клуб Узбекистану – ташкентський «Пахтакор».

На початку матчу активнішими були футболісти узбецького клубу. Вони агресивно пресингували у центрі поля, чим створювали суттєві труднощі динамівцям. Проте вже на 12-й хвилині киянам вдалося забити гол. Ванат підібрав м'яч на лівому фланзі, увійшов до штрафного майданчика, де його збив гравець «Пахтакора». Сам нападник і реалізував пенальті.

Після пропущеного голу активність підопічних Максима Шацьких суттєво знизилася. Динамівці почали більше володіти м'ячем і атакувати. На 35-й хвилині команда Шовковського подвоїла перевагу. Знову відзначився Ванат, який ударом з меж штрафного майданчика завершив класну комбінацію партнерів. До кінця першого тайму команди встигли обмінятися забитими голами. За «Динамо» відзначився Беніто, який на ближній штанзі замкнув простріл від Волошина.

На початку другого тайму Царенко довів перевагу своєї команди до великої. Півзахисник забив гол ударом із меж штрафного майданчика. Під кінець матчу класним виконанням штрафного удару відзначився Бражко.

Загалом матч пройшов із перевагою «Динамо». Кияни здобули заслужену перемогу. Однак варто відзначити, що 7 гравців основного складу «Пахтакора» зараз грають за національну збірну Узбекистану на Кубку Азії (на неї чекає чвертьфінальний поєдинок з Катаром).

Нагадаємо, динамівці зазнали поразок у перших двох спарингах 2024 року. Підопічні Олександра Шовковського поступилися косовському «Балкані» з рахунком 0:2 та польській «Легії» – 1:3.

Контрольний матч. Туреччина.

«Динамо» – «Пахтакор» – 5:1

Гол: Ванат (12, пенальті, 35), Беніто (44), Царенко (47), Бражко (82) - Адхамзода (42).

Попередження: Попов (30).

«Динамо» (стартовий склад): Нещерет, Гусєв, Попов, Сирота, Дубінчак, Андрієвський, Рамадані, Шапаренко, Волошин, Беніто, Ванат.

Склад у 2 таймі: Моргун, Вівчаренко, Михавко, Дячук, Караваєв, Бражко, Малиш, Царенко, Пономаренко, Діалло, Кабаєв.

«Пахтакор» (стартовий склад): Павлюченко, Саітов, Ортикбоєв, Пазілдінов, Адхамзода, Аскаров, Рахматуллаєв, Хамдамов, Саіднуруллаєв, Холдорхонов, Черан.

Футбол | 03 травня 2024, 00:06 11

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі