| Оновлено 29 сiчня 2024, 20:17
9659
200

Знову в два м'ячі. Динамо поступилось Легії в товариському матчі

Команда Олександра Шовковського супроводжує зимові тренування виключно поразками

9659
200
ФК Динамо Київ

Оскільки надворі вже завершується січень, то момент повернення до подій української Прем’єр-ліги наближається дуже стрімко. Усі наші команди наразі проводять тренувальні збори в різних куточках Європи, і цього дня ми завітали до Туреччини, де київське «Динамо» в Белеку мало зіграти свій другий товариський матч.

Суперником команди Олександра Шовковського цього разу була польська «Легія» із столиці сусідньої країни, яка в попередній кампанії на внутрішній арені посіла другу сходинку, але цього сезону трохи поступається позиціями й іде лише п’ятою. Але в суперників була одна дуже важлива перевага – тривалість підготовки до цього й, відповідно, більша кількість товариських матчів за плечима та кращий ігровий тонус. Із огляду на поразку в грі проти косоварського «Баллкані» (0:2), що мала місце нещодавно, це був доволі серйозний сигнал для «біло-синіх».

Особливих несподіванок у стартовому складі від Шовковського ми не дочекались, хоча й появу одночасно Діалло та Кабаєва не відзначити було неможливо. Як виявилось, ділити поміж собою лівий фланг атаки їм не було потреби впродовж тривалого часу, бо 25 хвилин на полі – це наразі межа для сенегальського виконавця в процесі відновлення від травми.

Що ж до ігрових подій, то навіть для того, щоб команди створили бодай один небезпечний момент на двох, довелось чекати пів години. І одразу відбувся результативний удар у ворота киян, які пропустили флангову атаку, а Мучі головою на ближній завершив подачу Вшолека. Але за мить на тому самому краю поля Кабаєв прострілив на Пономаренка, після чого форвард у дотик підрізав у дальній кут, тож наче нічого й не трапилось.

Однак навіть дограти перший тайм за нічийного рахунку на табло «Динамо» так і не змогло. Знову фланги, знову проблеми, знову гол. Але цього разу Кун віддавав із лівого краю на другий темп під дальній удар Августиняка, який поцілив точно в ближній кут низом, після чого команди пішли відпочивати.

Кияни при цьому повернулись на поле з геть новим складом, тоді як лише Царенко залишив за собою місце на полі десь ще на чверть ігрової години. Але і його згодом замінили, тоді як команда пропустила третій гол через позиційну помилку Сироти, який на 55 хвилині не прочитав передачу собі за спину від Жосуе з глибини на Крамера.

І якби Моргун у моменті до цього та ще під завісу матчу не врятував українську команду від дуже підступних ударів суперників, то міг би статись розгром «Динамо». Команда Шовковського натомість запам’яталась лише одним непоганим розіграшем біля чужих володінь, але тоді удар Волошина з близької відстані блокували, тож завершення ми так і не побачили.

Наступний матч київське «Динамо» проведе 30 січня проти узбекистанського «Пахтакора».

Товариський матч.

«Динамо» Київ – «Легія» - 1:3

Голи: Пономаренко, 34 – Мучі, 31, Августиняк, 45, Крамер, 55

«Динамо» Київ (1 тайм): Бущан – Вівчаренко, Михавко, Дячук, Караваєв – Бражко, Рамадані – Кабаєв, Царенко, Діалло (Беніто, 25) – Пономаренко.

«Динамо» Київ (2 тайм): Моргун – Дубінчак, Сирота, Попов, Малиш – Андрієвський, Шапаренко – Беніто (Кремчанін, 60), Царенко (Рамадані, 67), Волошин – Ванат.

«Легія»: Гладун – Панков, Капуаді, Августиняк – Рібейро, Вшолек, Елітім, Кун – Мучі, Пекгарт, Жосуе.

Стадіон: «Arcadia Sport Complex» (Белек, Туреччина).

Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву