Юрій ВЕРНИДУБ: «Плакатись або на щось жалітись буде некрасиво»
Керманич «Кривбаса» – про виступ команди у першій частині поточного сезону
![Юрій ВЕРНИДУБ: «Плакатись або на щось жалітись буде некрасиво»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/123/orig_664757.jpg)
Головний тренер «Кривбаса» з Кривого Рогу Юрій Вернидуб поділився думкою щодо лідируючої позиції команди в Українській Прем’єр-лізі за підсумками літньо-осінньо частини поточного сезону-2023/2024.
– Кривбас пішов на зимову перерву лідером УПЛ. Підбиваючи підсумок першого кола, що вам вдалося зробити, а що – ні?
– Тут тільки позитив. Як би там не було, але Кривбас на вершині. В Динамо та Шахтаря є матчі в запасі, але ж їх ще потрібно виграти. Тому плакатись або на щось жалітись буде некрасиво з моєї сторони. Я дуже задоволений своїми хлопцями і тим місцем, яке займає Кривбас.
Мені, як і всім гравцям, тепер хочеться триматися за це місце і не відпускати його. Але, щоб його зберегти, у другому колі потрібно виглядати ще краще. Попереду дуже багато роботи.
– Кривбас провів багато яскравих матчів у першому колі, чого тільки варті бойова нічия з Шахтарем (3:3) та розгром прямого конкурента Дніпра-1 (3:0). Який матч був найкращим для вас?
– У нас було багато непоганих ігор, той же виїзний матч з Колосом (3:0), домашня гра з Дніпром-1 (3:0). Але я виберу матч з Шахтарем. Програючи спочатку 0:2, а потім 1:3, ми зрівняли рахунок, а в кінці могли ще й вирвати перемогу, якби Дебелко трохи краще виконав момент. Проте нічиєю я цілком задоволений.
– Назвіть тепер найгірший матч Кривбаса з вашої точки зору?
– Хоча ми Динамо і програли 0:2, але я вважаю, що якби не вилучення Бескоровайного на 12-й хвилині, то рахунок був би іншим. Але маємо те, що маємо. Також назву домашню поразку від Руха. Гра була рівна, але ми програли з рахунком 1:3. Рух дуже класна команда – швидка, молода.
Можна ще згадати нашу останню гру у першому колі проти Зорі (2:2). Ми вигравали 2:0, контролювали хід матчу, але дали супернику відігратись і просто втратили два очки. Якби ми взяли ці бали, то на зимову перерву пішли б у набагато кращому настрої.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Коллінс вийшла на гру. Сестри Кіченок пробилися в 1/4 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696651.jpg)
![Коллінс вийшла на гру. Сестри Кіченок пробилися в 1/4 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696651.jpg)
Людмила та Надія у трьох сетах здолали Даніель та її напарницю Дезіре Кравчик
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![Войводіна Нові-Сад – Аякс. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696676.jpg)
![Войводіна Нові-Сад – Аякс. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696676.jpg)
![Академічне веслування. Українки втратили медаль ОІ-2024 на останніх метрах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696556.jpg)
![Академічне веслування. Українки втратили медаль ОІ-2024 на останніх метрах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696556.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696580.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696580.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![ulefka](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)