У фінальному поєдинку Аріна Соболенко обіграла Чжен Ціньвень у двох сетах

49395
52
Getty Images/Global Images Ukraine. Аріна Соболенко та Чжен Ціньвень

Друга ракетка світу Аріна Соболенко виграла титул на Відкритому чемпіонаті Австралії 2024 в жіночому одиночному розряді.

У фіналі австралійського мейджора «нейтральна» тенісистка розгромила китаянку Чжен Ціньвень (WTA 15) у двох сетах за 1 годину та 17 хвилин.

Australian Open 2024. Фінал

Чжен Ціньвень (Китай) [12] – Аріна Соболенко [2] – 3:6, 2:6

За матч Соболенко жодного разу не віддала своєї подачі.

Це була перша зустріч тенісисток.

Соболенко вдруге поспіль виграла трофей на Australian Open. Обидва титули Grand Slam вона виборола на кортах Мельбурна.

Чжен Ціньвень вперше зіграла у фіналі мейджору. Вона стала першою китаянкою з 2014 року після Лі На, якій вдалося поборотися за трофей на цій серії турнірів. 10 років тому Лі На виграла на АО.

У LIVE-рейтингу WTA Чжен знаходиться на 7-й позиції. Соболенко зберегла другий рядок.

У півфіналі Відкритого чемпіонату Австралії Чжен Ціньвень обіграла українку Даяну Ястремську, а Аріна Соболенко виграла у Коко Гофф.