Ексзірка Челсі розкритикував Мудрика за гру в Кубку Ліги проти Мідлсбро

Крейг Берлі висловився про гру українця

7399
21
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

У вівторок, 23 січня, відбувся другий матч 1/2 фіналу Кубка англійської ліги з футболу, в якому зіграли лондонський «Челсі» та «Мідлсбро». «Пенсіонери» розгромили суперника з рахунком 6:1 та за підсумками двох матчів стали першими фіналістами турніру.

Колишній півзахисник лондонського «Челсі» Крейг Берлі оцінив гру 22-річного вінгера «синіх» Михайла Мудрика у цьому матчі.

«Я взагалі не вірю в Мудрика. Він все робить занадто швидко. Українець приймає занадто багато поганих рішень, щоб бути в цьому «Челсі». Він погано приймає рішення, що з м'ячем, що без м'яча», – сказав Берлі.

Мудрик вийшов у старті «Челсі» на матчу Кубка Ліги та був замінений після першого тайму.

(48)

ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Аргентини
Олімпійські ігри | 30 липня 2024, 21:45 0

Клаудіо Ечеверрі зіграв на добиванні та встановив підсумковий рахунок у матчі з Україною – 2:0

Анонс Олімпіади на 31 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?
Олімпійські ігри | 31 липня 2024, 06:23 3