1

Сокіл у напруженому матчі знову переграв Кременчук

Команди все вирішили у серії булітів

ФХУ

У рамках чемпіонату України з хокею матч провели команди групи лідерів Сокіл та Кременчук. Перемогу з рахунком 3:2 у серії булітів здобули хокеїсти Сокола, які обіграли суперника п'ятий раз за сезон.

В основний час першим забив Кременчук, проте Сокіл зумів відігратися буквально на останній секунді другого періоду. Господарі знову вийшли вперед на старті третьої 20-хвилинки, а кияни зуміли швидко зрівняти результат. Овертайм голів не приніс.

У таблиці Сокіл лідирує з 53 пунктами, Кременчук третій з 42 очками та матчем у запасі.

Чемпіонат України з хокею

Кременчук – Сокіл (Київ) – 2:3 Б (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 – Лялька (Середницький, Кривенко), 04:29. 1:1 – Бородай (Толстушко, Бондарєв, - більш.), 39:39. 2:1 – Андрющенко (Брага, Піддубний), 41:50. 2:2 – Бабинець (В. Мазур), 42:07. 2:3 – Чердак (переможний буліт)

(19)

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 24

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ