Молодіжний ЧС з хокею. Швеція виграла в овертаймі та вийшла у півфінал

Непроста перемога для господарів льоду

11633
0

В останньому чвертьфіналі молодіжного чемпіонату світу з хокею господарі шведи провели матч проти Швейцарії.

Очікувалося, що Швеція досить легко переможе, проте все вийшло не так просто. Синьо-жовті до кінця другого періоду спокійно вели 2:0, але дозволили собі розслабитись. Швейцарія спершу закинула під кінець другої 20-хвилинки, а потім зрівняла рахунок у середині третього періоду.

Наприкінці основного часу Швеція не реалізувала більшість і зустріч перейшла в овертайм, де господарі отримали ще одну реалізацію зайвого і все ж закинули вирішальну шайбу.

Раніше у півфінали вийшли Фінляндія, Чехія та США. У півфіналі Швеція зіграє проти Чехії, яка вибила Канаду.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею U-20. Чвертьфінал

Швеція - Швейцарія 3:2 (в овертаймі) (2:0, 0:1, 0:1, 1:0)

Шайби: 01:45 Стенберг (Хавелід, Петтерссон) - 1:0, 18:00 Леккерімакі (Онгрен, Валберг) - 2:0, 37:26 Хорнеккер (Ребер) - 2:1, 49:10 Мейле (Крісті) - 2:2, в овертаймі 00:22 Сандін (Леккерімакі, Остлунд) - 3:2

(55)

Мілевський розповів, чи спілкуються вони з Алієвим
Футбол | 01 травня 2024, 15:24 2

Колишні гравці «Динамо» ще не помирилися

Не Санчо. В УЄФА назвали найкращого гравця матчу ЛЧ Боруссія Д – ПСЖ
Футбол | 02 травня 2024, 01:47 1

Дортмундський клуб здолав французький колектив з рахунком 1:0 у першій півфінальній грі