Ліверпуль переграв Ньюкасл у матчі з 6 голами та став одноосібним лідером

Єгипетський форвард Мохамед Салах із двох пенальті реалізував один удар

7253
22

Увечері 1 січня на Енфілді пройшов матч 20 туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому Ліверпуль переграв Ньюкасл (4:2).

Єгипетський форвард Мохамед Салах не забив пенальті у першому таймі. На 23-й хвилині голкіпер сорок Мартін Дубравка парирував 11-метровий удар. Також рефері за допомогою VAR у першому таймі не зарахував по одному голу у ворота кожної команди через офсайди.

А от у другому таймі глядачі у Ліверпулі побачили 6 м'ячів, причому 4 із них забили господарі. У червоних відзначилися Мо Салах (дубль), Кертіс Джонс та Коді Гакпо. У гостей м'ячі забили Александер Ісак та Свен Ботман.

Цікаво, що наприкінці матчу Мохамед Салах виправився та з другого пенальті відправив м'яч у сітку воріт Мартіна Дубравки.

Ліверпуль став одноосібним лідером (45 очок), далі йдуть Астон Вілла (42), Ман Сіті (40), Арсенал (40), Тоттенхем (39).