ВІДЕО. Воротар вимушено вийшов на заміну в поле і забив шедевр із 30 метрів

Алі Адамс створив щось магічне в чемпіонаті Шотландії

60505
4
SPFL. Алі Адамс

Воротар «Арброта» Алі Адамс забив гол із 30 метрів у гостьовому матчі з «Рейт Роверс», після того, як був змушений грати в полі. Адамс спочатку був заявлений як запасний воротар команди на матч 18-го туру Чемпіоншипа Шотландії, але вже на 56-й хвилині був змушений вийти на поле.

ФК «Арброт» зміг виставити на поле тільки чотирьох запасних гравців, і на початок другого тайму троє з них уже були задіяні через травми основних виконавців. Коли захисник Аарон Стіл отримав травму, тренер гостей Джим Макінтайр вирішив відправити Алі в напад.

На 61-й хвилині «Арброт» уже поступався 2:0, але Адамсу вдалося забити на 78-й хвилині один із найдивніших голів в історії шотландського футболу. 32-річний футболіст, який не зіграв жодного матчу за весь сезон, побачив м'яч, що летів до нього, приблизно за 30 метрах від воріт. І замість того, щоб контролювати його або спробувати віддати партнеру по команді, Адамс просто вдарив по м'ячу щосили. М'яч пролетів над головою воротаря «Рейта» Мацея Дабровскі та влетів під поперечину.

Гравці «Арброта» після емоційного підйому зуміли зрівняти рахунок і звести матч до нічиєї.