За крок від камбеку. Челсі без Мудрика ледь не впустив перемогу над Лутоном

30 грудня відбуваються матчі 20-го туру АПЛ

5887
14

Сьогодні, 30 грудня 2023 року, відбувся матч 20-го туру Англійської Прем'єр-ліги між «Лутоном» та лондонським «Челсі». Перемогу з рахунком 3:2 здобула команда гостей.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 12-й хвилині рахунок у грі відкрив півзахисник «синіх» Коул Палмер, а вже за 25 хвилин голом відзначився Ноні Мадуеке. У другому таймі домінування «Челсі» продовжилося, а Коул Палмер оформив дубль.

Проте з 74-ї хвилини все змінилося. Спочатку «Лутон» забив гол, який скасували, але забиті м'ячі Росса Барклі та Елайджи Адебайо були зараховані.

Михайло Мудрик провів весь матч на лаві для запасних.

Англійська Прем'єр-ліга. 20-й тур. 30 грудня.

Серия продлилась второй серией.)
 Мудрика сохранили на кубки.    В январе у Челси расслабон.  Престон, Мидлсбро, Фулем, Мидлсбро... до 31 января.  Потом Ливерпуль.
Octopus
Зато если наладят игру в обороне, то еврокубки обеспечены. Челси довольно дохрена забивает
Vovan78
Нападники в Челсі просто відстій. Де вони викопали цього Брою, він навіть для дохлого Челсі відстій? В зимове трансферне вікно Челсі потрібно шукати забивного нападника бо буде дуже важко вигравати з такою атакою.Захист то прохідний двір, не забиває їм тільки ледачий! Ну а якщо коротко, то витратили мільярд, а вигравати нема з ким!
Віктор Коробка
Таке... Спочатку було схоже на гру з Шеффілдом. А кінцівка - ледве відскочили. Але нічого не змінюється - всі грають на себе, гри в пас нема взагалі, добре, що сьогодні залітало, а так би не зрозуміло, чи виграли б. Нападники - просто жах. Але і в обороні проблем хватає.
Лига конференций без динамо
Должны выигрывать на изи ну как всегда защита дно у Челси полное дно ну хоть реализация нормальная была сегодня и в конце Челси повезло  ,ну лутон очень симпатично смотрится очень хорошая команда ,арсенал еле ноги унёс на последней минуте ,всем трудно играть у лутона дома ,пусть вылетают донные Бернли шефилды ну и Форест или ещё кто-то  ,а Лутон пусть остаётся в АПЛ
Максим Колісник
Бідний Лутон. Не бачив їхніх матчів але завжди програші то 3:4 то 2:3 то 1:2
Cruyff
Палмер західна для дохлих Членів.
GloryUkraine
Більше ніж півтора тайма безглуздої гри від обох команд, а далі Лутон ніби підмінили і хоч Челсі й вів на той час 3:0, можна впевнено сказати, що пенсіонери просто відскочили.