22249
1

Молодіжний ЧС з хокею. Швеція у топ-матчі обіграла Канаду

Господарі йдуть без втрат

До топ-матчу групи між Швецією та Канадою суперники підходили з двома впевненими перемогами. А господарі турніру шведи ще й не пропустили жодної шайби.

За рівної гри першими забили шведи на старті другого періоду. До цього господарі льоду мали шанс у більшості, але вони свої чотири хвилини не використали. До кінця другої 20-хвилинки шведи забили ще раз, а ось Кленові втратили кілька хороших можливостей.

У третьому періоді Швеція діяла обережно та довела зустріч до перемоги.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею U-20. Груповий етап

Канада – Швеція 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

Шайби: 21:53 Вілландер (Ліндстейн, Стенберг) - 0:1, 30:39 Остлунд (Леккерімакі, Ліндстейн) - 0:2