1650
0

НХЛ. 7 шайб Піттсбурга, рекорд Летанга, перемоги Бостона та Рейнджерс

Великий ігровий день відбувся у Лізі

Хокеїсти НХЛ повернулися на лід після триденної святкової паузи та одразу почали видавати результативні матчі.

Піттсбург з рахунком 7:0 обіграв Нью-Йорк Айлендерс, а ветеран команди Кріс Летанг оформив рекорд Ліги. Гравець став першим захисником в історії НХЛ, який набрав 5 очок за один період. Загалом Кріс набрав за матч 6 очок, повторивши рекорд НХЛ за очками для захисника за одну гру.

Лідери Сходу повернулися після паузи з перемогами. Рейнджери Нью-Йорка розібралися з Вашингтоном, а Бостон обіграв Баффало, перервавши серію з чотирьох поразок.

На Заході відзначимо поразки команд з групи лідерів. Свої матчі програли Колорадо, Вегас та Вінніпег. Джетс поступилися Чикаго 1:2, а форвард Коннор Бедард забив свою першу шайбу в овертаймі.